Boston – NY Rangers 1:2 (kon.) | Buffalo – Arizona 6:3 (kon.) | Washington – New Jersey 1:0 (kon.)
Columbus – Minnesota 1:0 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (2:1 po s.n.) | Montreal – Nashville 2:1 (kon.)
Ottawa – Colorado 2:1 (kon.) | Dallas – NY Islanders 4:5 (kon.) | Los Angeles – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)
San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
Washington Capitals
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
New Jersey Devils
Pátek 03.03.2017, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL

Já se s vámi loučím, děkuji za sledování přenosu a přeji vám krásný pátek. (03:45:40)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Vrána (WSH) 1+0, 4 střely, čas na ledě 10:13

1. Braden Holtby (WSH) 15 zák., 0 gólů, 100%
    2. Jakub Vrána (WSH) 1+0
    3. Cory Schneider (NJD) 23 zák., 1 gól, 95,8%

Utkání končí, z vítězství se radují domácí hokejisté, kterým stačila jediná branka. Tu vstřelil ve 48. minutě Jakub Vrána. Utkání nebylo bohaté na střely, oba brankáři si přesto připsali několik těžkých zákroků.

Střely: 24 – 15

59:51
    Oddechový čas pro hosty.

59:51
    Holtby zastavil nahození ze středního pásma a raději ho ukryl v lapačce. Bude se vhazovat v obranné třetině Capitals.

59:40
    Ovečkin netrefil z dobré pozice prázdnou branku, zbývá dvacet sekund do konce zápasu.

59:14
    Ďáblové jsou v oslabení, přesto míří Schneider na střídačku, Devils hrají v pěti!

58:51
    Schneider si připisuje po střele Carlsona další zákrok.

58:39
    Rána pro hosty, Wood (NJD) byl vyloučen za krosček na dvě minuty. Přitom šlo o velmi zbytečný zákrok mimo hru.

58:33
    Hosté odvolali brankáře, hrají v šesti v poli!

58:04
    Přechod do útoku Ďáblům neprošel, protože se provinili ofsajdem. Vhazovat se bude ve středním pásmu, pro hosty plyne čas velmi rychle.

57:41
    Střelou z levého kruhu se prezentoval Orlov, jenže Schneidera nepřekonal.

57:27

56:58
    Z přesilové hry zbývá Devils necelá půlminutka, navíc se hra opět přerušila. Hosté budou mít co dělat, aby dokázali vyrovnat.

56:00
    Hostům se přesilová hra nedaří, puk je opět v jejich obranném pásmu. Tohle Washingtonu rozhodně vyhovuje.