Heerenveen – GA Eagles 2:2 (kon.)
SC Heerenveen
2:2 (0:1)
Go Ahead Eagles
Pátek 03.03.2017, 20:00 • Abe Lenstra Stadion, Heerenveen • Nizozemská Eredivisie • 25. kolo

Já se pro tuto chvíli s vámi loučím, přeji vám příjemný víkend a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (21:55:15)

Máme tady konec dnešního zápasu. Heereveen nedokázal dovést výborný druhý poločas do zdárného konce, a proto z dnešního utkání bere pouze bod za remízu 2:2. Jak se tento zápas zapsal do tabulky? Heereveen neslaví žádný postup, jenže po tomto víkendu se může propadnout až na osmé nepohárové místo. I hosté z Deventeru si moc nepolepšili, ale i ten bod může na konci sezóny rozhodnout.

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 10:0. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 4:8.

90+4

90+3
    Poslední minuta dnešního zápase se odehrává ve středu hřiště, kde se k míči marně dobývá domácí celek. Deventeru dozajista stačí tento výsledek, takže nikde nespěchá.

90+2
    Younes Namli protáhnul hostujícího brankáře krásnou střelou do levého horního rohu. Brankář hostů tento míč vyrazil na rohový kop, který nepřinesl pro domácí tým nějaký užitek.

90+1
    Rozhodčí dnešního zápasu nastavil ve druhém poločase tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Domácí tým měl na konci základní hrací doby k dispozici přímý volný kop, který ovšem nebyl úspěšný. Stav zůstává stejný, totiž 2:2.
    89. Leon de Kogel - 2:2

89
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    Jako bych to svým předchozím komentářem přivolal, máme tady opět vyrovnaný stav. Domácí brankář podcenil centr z pravé strany, míč se následně dostal k LEONU DE KOGELOVI, který přes hráče poslal míč do domácí branky.

88
    Hra je momentálně velice nepřehledná, oba týmy se střídají v držení míče. Mírně navrch mají hosté, kteří ještě neřekli poslední slovo v dnešním zápase.

87
    Deventer se dostal do pokutového území a chybělo málo k tomu, aby bylo v zápase opět vyrovnáno. Následnou střelu zblokoval pozorný Joost van Aken.

86
    Konec dnešního zápasu je na spadnutí. Heereveen se velmi nešťastně zatáhnul na vlastní polovinu, tohle se domácím hráčům může vymstít.

85
    Hosté se nadechují ke svému náporu na konci zápasu, domácí obrana musí být pozorná a bránit svou branku, co to dá.

84
    Dnešní utkání sleduje 20500 diváků.

83
    Henk Veerman mohl přidat svůj druhý gól v utkání, ale přihrávku od svého spoluhráče poslal pouze k divákům sedící za hostující brankou.

82
    Sam Larsson natáhnul zpoza šestnáctky ke střele, která byla vzápětí ihned zblokována prvním soupeřem, který byl na blízku. Z následného brejku nic nebude, protože je hostům odmáván ofsajd.

81
    Domácí tým hraje momentálně velice profesorsky. Heerenveen drží míč, pomalu tahá čas a čeká na konec. Ovšem ten je ještě hodně daleko.