Třinec – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:2 (2:0 po s.n.)
Zlín – K. Vary 3:2 (1:0 po s.n.) | Pardubice – Litvínov 4:3 (po pr.) | Sparta – Plzeň 2:3 (0:1 po s.n.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Z protiútoku v mezikruží nejprve vypálil Nicholas Schaus a z dorážky se do poloodkryté brány prosadil JÁN SÝKORA! Asistence: Nicholas Schaus a Lukáš Nahodil.
    59:59 Michal TRÁVNÍČEK - 3:3

59:59
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Litvínov pouhé čtyři desetiny vteřiny před koncem vyrovnává! Po skrumáži v brankovišti se ke kotouči dostal MICHAL TRÁVNÍČEK a dokázal jej procpat za Hüblova záda! Litvínov je tak rázem zpět ve hře o čtvrté místo. Asistence: Jakub Černý a Martin Hanzl.

59:44
    To může být ještě zajímavé! Petr Sýkora dostává v závěru zápasu dvě minuty za hákování a Litvínov bude hrát v šesti proti čtyřem!

59:14
    Petrásek je na střídače, Verva hraje v šesti!

55:04
    Tomášek ujížděl dva na jednoho s Jánem Sýkorou, ale druhý jmenovaný trefil pouze přemisťujícího se Petráska!

53:45
    Miloslav Hořava měl před sebou poloodkrytou branku, ale ve stoprocentní šanci minul!

51:13
    Dynamo bude hrát přesilovku. Tomáš Floro dostává dvě minuty za krosček.

50:49
    Teď jim ale dnes již potřetí pláchl Ján Sýkora, který ještě předložil kotouč Petrovi, ale ten nedokázal kotouč trefit ideálně!
    47:59 Ondřej JURČÍK - 3:2

47:59
    Vteřinu před vypršením Tomáškova trestu snižuje Litvínov zpět na rozdíl jedné branky! V souboji u mantinelu propadl Marek Trončinský a dovolil ONDŘEJI JURČÍKOVI vybruslit si do mezikruží, odkud následně překonal pardubického brankáře. Asistence: Martin Hanzl.

46:00
    Litvínov si znovu zahraje přesilovku, David Tomášek totiž dostává dvě minuty za sekání.

41:55
    Karel Kubát byl v další obrovské šanci, když vyšachoval Jaroslava Hübla, obkroužil branku a málem zakončoval do prázdné, kotouč ale z brankoviště uklidili domácí obránci!

41:23
    Michal Bárta dostává dvě minuty za podražení a Litvínov si zahraje přesilovku.
    39:35 David TOMÁŠEK - 3:1

39:35
    Gólem do šatny využívá přesilovku dvacet pět vteřin před koncem druhé třetiny DAVID TOMÁŠEK, jenž přijal přihrávku od Nicholase Schause, udělal pár rychlých kroků a příklepem od mantinelu překonal Petráska! Asistence: Nicholas Schaus.

38:22
    Střela Petra Sýkory byla tečována jen těsně mimo!

37:53
    V závěru třetiny si Dynamo zahraje přesilovku. Rostislav Martynek inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

37:20
    Lukáš Nahodil s Michalem Bártou ujížděli proti jedinému hostujícímu obránci, ale Nahodilova přihrávka do druhé vlny přes něj neprošla!

35:11
    Viktor Hübl byl sám před pardubickou brankou, mířil mezi betony, ale nebyl přesný!

32:29
    Ján Sýkora předvedl neuvěřitelné zrychlení a dostal se do brejku, trefil ovšem pouze beton Petráska. Velká škoda pro Dynamo!

30:03
    Litvínov si zahraje přesilovku. Ján Sýkora je trochu nespravedlivě vyloučen na dvě minuty za podražení.
    29:06 Karel KUBÁT - 2:1

29:06
    Až teď hru zastavuje kontaktní gól hostů! Martin Hanzl spíše nahodil kotouč od modré čáry a těsně před Hüblem jej šikovně tečoval KAREL KUBÁT. Pardubický brankář již nestihl zareagovat. Asistence: Martin Hanzl a Ondřej Jurčík.

25:14
    Petr Sýkora se probíjel sám před Petráska, ale kotouč mu ve finální fázi odskočil!

20:27
    Rostislav Martynek stál zcela osamocený na kruhu pro vhazování a Hübl předvádí krásný zákrok lapačkou!

19:34
    Teď ale dostává možnost v podobě zkrácené přesilovky dvojnásobné! David Tomášek totiž dostává dvě minuty za sekání.

17:55
    Je tu další přesilovka pro Litvínov. Na trestnou lavici odjíždí Nicholas Schaus na dvě minuty za podražení.
    11:31 Ján SÝKORA - 2:0

11:31
    Ctirad Ovčačík si řekl minimálně o nominaci do nejlepší akce dvaapadesátého kola! Krásnou přihrávkou přes půl hřiště našel rozjetého JÁNA SÝKORU, který podruhé rozvlnil síť litvínovské branky! Asistence: Ctirad Ovčačík.

08:31
    Přesilovku si zahraje také Litvínov. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Petr Sýkora.

06:54
    Lukáš Nahodil trefuje tyč!

05:18
    Tomáš Frolo nechtěně vyhodil puk mimo hřiště a Dynamo si zahraje přesilovku. Jsou to totiž dvě minuty pro Litvínov za zdržování hry.
    04:59 Petr SÝKORA - 1:0

04:59
    Tak takhle ano! Marek Trončinský krásnou přihrávkou z kruhu pro vhazovaní našel u protilehlé tyče dobře postaveného PETRA SÝKORU, a ten si věděl rady! Asistence: Marek Trončinský a Matěj Beran.

03:18
    Tentokrát byl po chybě Schause sám před Hüblem František Lukeš, ale ani on nedokázal vstřelit gól. Pardubický brankář má prozatím veliké štěstí, obrana Dynama by se měla honem rychle vzpamatovat, takhle by to rozhodně na body nebylo!

02:45
    Lukáš Válek se dostal sám až před Hübla a hbitým pohybem ramen jej pořádně rozhodil, ale nedokázal kotouč zasunout do branky!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 5. P. Sýkora (Trončinský, Beran), 12. J. Sýkora (Ovčačík), 40. Tomášek (Schaus), 62. J. Sýkora (Schaus, Nahodil) – 30. Kubát (M. Hanzl, Jurčík), 48. Jurčík (M. Hanzl), 60. Trávníček (J. Černý, M. Hanzl)

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Trončinský, Chaloupka, Schaus, Ovčačík, Nedbal, Ščotka, Havlík, Zajíc – P. Sýkora, Špirko, Beran – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Bárta, Nahodil, Starý – M. Kaut, T. Kaut, Poulíček.
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (Pinc) – Gula, F. Pavlík, Sörvik, Frolo, Z. Sklenička, Kubát, Kokeš – Martynek, V. Hübl, Lukeš – Jurčík, M. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Gerhát, Trávníček – Válek, K. Reichel, J. Doležal.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Brejcha, Suchánek

Diváci: 5 221