Písek – Kobra 7:6 (po pr.) | Pelhřimov – Klatovy 3:8 (kon.) | Nymburk – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
Řisuty – Havlíčkův Brod 3:4 (0:1 po s.n.) | Klášterec nO – Tábor 2:3 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.)
Trutnov – Žďár n/S 2:3 (po pr.) | Kopřivnice – Vsetín 3:8 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 0:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 3:4 (po pr.) | Opava – SHK Hodonín 4:7 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 4:2 (kon.)

Draci právě vstřelili branku!

I přes vynikajicího Plška byla početní výhoda Šumperku využita. Nedůraz před domácí bránou měl za následek vítězný gól hostů. Puk za záda Plška prostrčil PAVEL SEDLÁČEK. Asistence: Lukáš Králík, Vachutka Daniel.

60:50
    Šumperk si hraje s kotoučem v třetině Bobrů, zatím bezvýsledně.

60:26
    Šumperk si hned ze začátku prodloužení zahraje přesilovou hru. Domácí Dvořák byl vyloučen na 2 minuty za podražení.

60:01

Tak nakonec bylo komentování povoleno, tak pokračujeme ...

Je škoda, že nám není umožněno psát podrobné onlajny do konce zápasu, diváci mohou totiž na ledové ploše sledovat výborné vyrovnané utkání.

60:00

Vzhledem k nenadálým situacím budeme do konce zápasu psát již pouze změny stavu.

49:28
    Vladimír Cink zastavil pronikajícího Kývalu faulem kolenem a dostal trest na 5 minut + do konce utkání.

49:17
    Šumperk teď tlačí, co mu síly stačí, ovšem bezvýsledně.

48:36
    Domácí se ubránili a hrají v plném počtu.

46:33
    Mému oku teď unikl faul Michala Nedbálka na Zdeňka Novosada, Nedbálek 2 minuty, sekání.

46:15
    Na ledě je vidět bojovnost u obou týmů, ovšem žádné velké šance se zatím nekonají. Gól však do konce zápasu přijít musí, uvidíme, na které straně to bude ...

42:59
    Téměř okamžitě po vstřelení gólu Šumperk vyrovnává. Gól MICHAL VYMAZAL. Asistence: Zdeněk Novosad.

42:05
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    A už budou hrát v pěti. Od modré čáry vystřelil MIROSLAV MIKEL a puk z jeho hole skončil až za Kůdelovýma zádama. Asistence: Michal Nedbálek

41:58
    Hosté hrají ve čtyřech.

41:55
    3 vteřiny před koncem trestu Ďurkáče byl vyloučen hostující Tomáš Sedlák za držení.

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 2. Studený (Fojtík), 30. Brunec (Kývala, Dvořák), 43. Mikel (Nedbálek) – 26. Hroch (Janota), 29. Vachutka (Králík), 43. Vymazal (Novosad), 61. Sedláček (Králík, Vachutka)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Nedbálek, Mikel, Hajda, Báchor (C), Hladiš, Varga Mar., Baroš – Dvořák (A), Kývala, Fojtík, Dalajka, Brunec (A), Studený, Pořický, Varga Mir., Martiník, Varga D., Andris, Podešva, Hlaváč. Trenér: Roman Čechmánek
    DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Sedlák, Drtil, Fišera, Janota, Ďurkáč, Adam, Řezáč – Fischer (A), Sedláček, Cink (A), Matějka (C), Králík, Vachutka, Ostřanský, Novosad, Hroch, Langr, Vymazal. Trenér: Aleš Flašar

Rozhodčí: Fiala – Vengřín, Rychlý