Písek – Kobra 7:6 (po pr.) | Pelhřimov – Klatovy 3:8 (kon.) | Nymburk – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
Řisuty – Havlíčkův Brod 3:4 (0:1 po s.n.) | Klášterec nO – Tábor 2:3 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.)
Trutnov – Žďár n/S 2:3 (po pr.) | Kopřivnice – Vsetín 3:8 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 0:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 3:4 (po pr.) | Opava – SHK Hodonín 4:7 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 4:2 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1) Stav série: 2:2
DRACI PARS ŠUMPERK
Pátek 03.03.2017, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

60:26
    Šumperk si hned ze začátku prodloužení zahraje přesilovou hru. Domácí Dvořák byl vyloučen na 2 minuty za podražení.

49:28
    Vladimír Cink zastavil pronikajícího Kývalu faulem kolenem a dostal trest na 5 minut + do konce utkání.

46:33
    Mému oku teď unikl faul Michala Nedbálka na Zdeňka Novosada, Nedbálek 2 minuty, sekání.

41:55
    3 vteřiny před koncem trestu Ďurkáče byl vyloučen hostující Tomáš Sedlák za držení.

39:59
    Před samým koncem třetiny je vyloučen hostující Ďurkáč za podražení Petra Dvořáka.

34:20
    .... a za chránění svého spoluhráče byl vyloučen Dominik Hladiš (2 minuty – napadení). Hraje se 4 na 4.

34:20
    Teď to vypadalo jak krevní msta dvou šumperský hráčů, Brunec byl tvrdě faulován hostujícím Vymazalem (2 minuty – vražení) ....

17:12
    KONEČNĚ! První obranný faul, hostující Sedláček dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

12:32
    Opět vyloučení a opět útočný faul, tentokrát domácí Miroslav Varga dostal 2 minuty za vysokou hůl.

08:37
    Teď zbytečně za hostující bránou fauloval domácí Studený, Bobři jdou zaslouženě do čtyř, 2 minuty – sekání.

03:29
    Nejhloupější faul, který může být. Hostující Vymazal fauloval u brány Plška ležícího Ondřeje Martiníka a zcela po zásluze vyfasoval 2 minuty za sekáni.

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 2. Studený (Fojtík), 30. Brunec (Kývala, Dvořák), 43. Mikel (Nedbálek) – 26. Hroch (Janota), 29. Vachutka (Králík), 43. Vymazal (Novosad), 61. Sedláček (Králík, Vachutka)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Nedbálek, Mikel, Hajda, Báchor (C), Hladiš, Varga Mar., Baroš – Dvořák (A), Kývala, Fojtík, Dalajka, Brunec (A), Studený, Pořický, Varga Mir., Martiník, Varga D., Andris, Podešva, Hlaváč. Trenér: Roman Čechmánek
    DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Sedlák, Drtil, Fišera, Janota, Ďurkáč, Adam, Řezáč – Fischer (A), Sedláček, Cink (A), Matějka (C), Králík, Vachutka, Ostřanský, Novosad, Hroch, Langr, Vymazal. Trenér: Aleš Flašar

Rozhodčí: Fiala – Vengřín, Rychlý