Pardubice – Olomouc 0:3 (kon.) | Táborsko – Vítkovice 3:2 (kon.) | Prostějov – Sokolov 1:0 (kon.)
Vlašim – Frýdek-Místek 3:1 (kon.) | Ostrava – Ústí n. L. 3:0 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
3:1 (2:0)
FK Frýdek-Místek
Sobota 04.03.2017, 14:30 • Kollárova ulice, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 17. kolo

Zápas je u konce. Ve druhém poločase se hosté dokázali dotáhnout na rozdíl jediné branky, ale domácím se nakonec povedlo vstřelit ještě jednu branku, která konec zápasu uklidnila a domácí mohou slavit výhru 3:1. (16:21:11)

90+2

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Kulhánek zpoza vápna zkusil míč poslat přímo z první na bránu. Mihálek byl však připraven.

88
    Žlutou kartu fasuje hostující Pavol Ilko.

87
    Domácí střídají: Vojtěcha Hadaščoka nahrazuje Radim Jíra.

85
    Vyhnal mohl svůj příchod oslavit brankou, ale přihrávku od Jandy poslal domácí hráč těsně vedle branky!

83
    Domácí střídají: Jiřího Jeslínka nahrazuje Pavel Vyhnal.

80
    Vlašim právě vstřelila branku!
    A brejk se povedl na výbornou. Hadaščoka sice Mihálik dokázal vychytat, ale míč se dostal ještě ke kopačkám IVANA HREBENIUKA, který dokázal propálit vše, co mu stálo v cestě.

80
    Literák hlavičkoval, ale Nguyen neměl problém míč chytit a zakládá rychlý brejk svého týmu...

79
    Rohový kop vybojoval hostující tým...

78
    Wiesner si zahrával s ohněm, když poslal Nguyenovi nebezpečnou malou domů. Jen štěstí, že Vyskočil byl svou šancí zaskočen a domácí brankář pohotově zasáhl.

76
    Hra je často kouskovaná a ztratila svůj náboj. Posledních patnáct minut nám nabídne zřejmě ještě tuhý boj.

75
    Centrovaný míč hosté pohlídali a vykopávat může Mihálek.

74
    Opět vidíme faul. Tentokrát se na zemi ocitl Adam Kučera.

73
    Rohový kop Frýdek-Místek uhlídal.

73
    Přímá střela Adama Kučery ohrozila branku hostí a Mihálek musel vyrážet míč na rohový kop.

72
    Přímý kop nyní budou rozehrávat domácí.

71
    Hosté také střídají: zraněného Martina Slaninku nahrazuje Tadeusz Termanowski.

Jiří Paýr

Branky: 20. Janda, 34. Hadaščok, 80. Hrebeniuk – 57. Ševčík

Karty:   50. Kučera (VLA), 55. Tusjak (VLA) – 88. Ilko (FRM)

FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Wiesner, J. Štochl (C), Piško, Tusjak – Reiter (70. Hrebeniuk), Janda, Kulhánek, Kučera – Jeslínek (83. Vyhnal), Hadaščok (87. Jíra).
    Náhradníci: Le Giang – Milan Kadlec, Březina, Hrebeniuk, Jíra, Tarczal, Vyhnal.

FK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Literák (C), Ilko, Klabník – Slaninka (71. Termanowski), Spasojević (46. Vyskočil), Šichor, Šumský – Ševčík, Nworah (40. Byrtus).
    Náhradníci: Prepsl – Byrtus, Vyskočil, Termanowski, Ferťal, Hamšík, Berežný.

Rozhodčí: Ginzel – Poživil, Pfeifer