Děčín – Mor. Budějovice 3:2 (2:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Šumperk 2:4 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 8:2 (kon.)

Draci právě vstřelili branku!

Než byli schopni se, ale dostat do pásma, tak obdrželi gól. téměř přes celé hřiště poslal kotouč hostující TOMÁŠ SEDLÁK. Bez asistence.

57:59
    Práci má spíše Lukáš Plšek, který nejprve nadvakrát vychytal nájezd hostujícího Matějky a poté musel znovu zasahovat proti stejnému střelci, Lukáš je bezpochyby dnes nejlepším hráčem na ledě.

57:30
    Hosté nabídli zcela zbytečně domácímu týmu na konci zápasu přesilovou hru. Daniel Hroch zcela a úplně zbytečně fauloval za Plškovou bránou a nabídl tak domácím dvouminutovou přesilovou hru za podražení.

55:54

A psychika domácích je na bodu mrazu. Zcela zbytečný gól si teď nechali dát mezi tři tyče. Tak jako by se domácí Brunec baseballem neuživil, tak to neplatí o hostujícím JANU MATĚJKOVI, který švihem za který by se nestyděl ani Jo Di Maggio překonává Plška. Asistence: Michal Vymazal.

54:26

A drama je tady! Opět nedůraz před domácí bránou! Lukáš Plšek se mohl přetrhnout, ale na dorážku VLADIMÍRA CINKA byl krátký. Asistence: Radek Fischer, Daniel Hroch.

52:47
    Řezáčovu střelu zastavila až tyčka Plškovy brány, teď měli domácí velké štěstí, že hosté nevyrovnali.

49:48

A zápas spěje do dramatického konce! Nedůraz před bránou Plškovou využil TOMÁŠ LANGR, který byl rychlejší i silnější než zbytek hráčů na ledě a dotlačil puk za Plškova záda. Asistence: Lukáš Králík, Pavel Sedláček.

45:55
    Domácí si začínají komplikovat utkání, na 2 minuty za krosček byl vyloučen domácí Martiník.

45:11
    Hostující Sedlák byl odměněn rozhodčím Dědkem osobním 10ti minutovým trestem za nesportovní chování.

41:00
    Kůdela NEUVĚŘITELNĚ vychytal Ondřeje Martiníka, druhou stranou své lapačky dokázal odvrátil teď zcela možně zkázu svého týmu v šestém zápase play-off, opravdu klobou dolů.

40:11
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!

Omlouvám se, ale neviděl jsem, jak teď domácí vstřelili svůj gól, myslím, že i hosté byli celkem překvapeni. Autorem gólu se nicméně stal PETR DVOŘÁK. Asistence: Stanislav Báchor.

36:50
    Síly na ledě se vyrovnají, alespoň na malou chvíli Kývala vyfasoval za svůj útočný faul 2 minuty za držení.

35:38
    Hlavní rozhodčí ohodnotil herecký výkon Michala Vymazala 2 minutami za nafilmovaný pád, na Českého lva to zatím nevypadá ...

32:27
    ... na straně hostů Lukáš Králík. Mezi těmito dvěma to asi bude ještě hodně zajímavé do konce zápasu.

32:27
    TEĎ teprve začíná pravý zápas playoff, hosté jdou naplno do domácí brány a domácí si to samozřejmě nenechávají líbit. Další pěkný rozhovor si můžete vyslechnout v boxu časoměřičů, jedním z nich je domácí Jakub Pořický, na straně domácích....

28:42
    Bobři si teď zahrají přesilovou hru, na 2 minuty za nedovolené bránění byl vyloučen Jakub Ďurkáč.

24:55
    ... s domácím Josefem Fojtíkem, oba 2 minuty – hrubost.

24:55
    A už to začíná, vřelé pozdravy si teď vyměňuje hostující Luboš Adam...

23:24

Z čista-jasna se zablýsklo domácím na lepší časy. Čtvrté lajně domácích se teď vyplatil důraz před hostující bránou, střelu Pořického a Podešvy dokázal Kůdela vyrazit, ovšem pouze za bránu, kde si najel MICHAL HLAVÁČ, který objel hostující bránu a zakončil za ležícího Kůdelu. Asistence: Jakub Pořický, Jan Podešva.

19:19
    Zcela zbytečně teď domácí Dalajka fauloval v útočném pásmu (2 minuty – vysoká hůl).

12:13
    Jakub Řezáč je evidentně z trestné lavice nabuzen. Ihned po svém návratu na led vyslal nebezpečnou střelu Plškovi na krátkou tyč. Z té příčiny byl nucen domácí Martiník faulovat (2 minuty – sekání).

09:52
    Na konci přesilové hry domácích Bobři vytvořili před Kůdelovou bránou obrovský tlak, hostující hráči se snažili domácím zabránit v zakončení, což se povedlo Jakubovi Řezáčovi, který za jeho počínání v brankovišti, kde zalehl kotouč dostal 2 minuty za zdržování hry. Hosté tedy hrají opět ve čtyřech.

07:52
    Až teď chtěl tempo hry změnit domácí Fojtík, který projel přes obě modré čáry až do útočné třetiny, kde byl faulován hostujícím Tomášem Sedlákem (2 minuty – hákování).

03:27
    Buly vyhráli domácí hokejisté, při přechodu do útočného pásma fauloval Janota (2 minuty – podražení).

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 24. Hlaváč (Pořický, Podešva), 41. Dvořák (Báchor) – 50. Langr (Králík, Sedláček), 55. Cink (Fischer, Hroch), 56. Matějka (Vymazal), 60. Sedlák

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Báchor (C), Hladiš, Chroboček, Hajda, Baroš, Dudek, Varga Mar. – Dvořák, Kývala, Brunec – Fojtík, Dalajka, Studený – Varga Mir., Andris, Martiník – Pořický, Hlaváč, Podešva, Varga D.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Kůdela (Svoboda) – Drtil, Janota, Ďurkáč, Adam, Řezáč, Sedlák, Fišera – Vymazal, Matějka (C), Vachutka, Hroch, Cink, Novosad, Sedláček, Králík, Fischer, Ostřanský, Langr

Rozhodčí: Dědek – Axman, Novotný