Ústí n. L. – Opava 0:1 (kon.) | Znojmo – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:1 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pátek 10.03.2017, 19:00 • Městský stadion V Horním parku • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 18. kolo

90
    V poslední minutě základní hrací dobry odchází Petr Benát, na poslední desítky vteřin jej nahradí Jan Hála.

87
    Poprvé střídá i Dynamo, Romana Wermkeho nahradil Ladislav Vopat.

85
    Druhá změna Znojemských, Radim Nepožitek přenechal místo Lukáši Motalovi.

85
    Ostrý vzájemný souboj s jedním z domácích končí žlutou kartou pro obránce Dynama Jiřího Fundu.

84
    Znojemští sami div že nedarovali Dynamu rozhodující gól! Dlouhý Novákův míč nevypadal nebezpečně, ale po nedorozumění v domácí obraně do vápna vlétl Wermke a za překonaným Dolečkem situaci zachraňovali až obránci Znojma.

77
    První změna dnešního duelu. Dohrál Rostislav Šamánek, jeho místo zaujal Michal Holub.

69
    První dnešní žlutá karta, Dominik Urbančok nehezky poslal zezadu k zemi Kladrubského a vidí po zásluze žlutou kartu.

65
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jihočeši jsou za aktivitu ve druhé půli odměněni vyrovnávací brankou! Akci začal Táborský, který ve středu hřiště dobře podržel míč pro Jiřího Kladrubského. Ten krásnou diagonální přihrávkou našel na milimetr přesně Romana Wermkeho, jenž si míč krásně zpracoval do běhu, dostal se před soupeře, dal balon pod sebe na PETRA BENÁTA, který zblízka zamířil přesně k tyči.

53
    Mohlo být vyrovnáno! Klesa skvělým centrem z pravé strany posadil míč na hlavu Iva Táborského, jenž trefil tyč!

38
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Po centru Teplého z pravé strany propadl balon až na zadní tyč k JANU JAVŮRKOVI, který snad ze dvou metrů protlačil míč do brány – 1:0!

16
    Domácí Urbančok se dvakrát za sebou dostal k zakončení. První střelu vyrazil lKřížek a druhá šla těsně mimo!