2:0 (1:0)
FK Ural
Pátek 10.03.2017, 17:00 • Stadion Arsenal, Tula • Ruská Premier Liga • 19. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:14. (18:54:46)

Ve druhém poločasu jsme se také dočkali jedné branky, o kterou se postaral stejný hráč jako v půli první – Federico Rasic. Argentinec si naskočil na Burmistrovův centr a rozjásal domácí příznivce. Hostující Balažic krátce poté fauloval Doumbiu jen za cenu druhé žluté karty, po které musel ze hřiště. Tím bylo v zásadě rozhodnuto, že všechny tři body zůstanou na domácí půdě a boj o záchranu se nám v ruské soutěži pořádně dramatizuje. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+3

90+2
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Igor Gorbatěnko, přichází Vadim Stěklov.

90+1
    K zakončení v pokutovém území se dostal Oleg Vlasov, avšak poslal svůj pokus vysoko nad branku.

90
    Nastavovat se budou ještě 2 minuty, i když to vypadá, že o vítězi utkání je již dávno rozhodnuto.

89
    Kousek před vlastním pokutovým územím hlavou odvracel míč jeden z bránících hráčů Arsenalu.

88
    Hosté drží míč na kopačkách v okolí středového kruhu a snaží se něco vymyslet.

87
    Nikita Burmistrov přišel o balón na hranici pokutového území, kde si míč rovnal ke střele.

86
    Bicfalvimu se nepovedla přihrávka z levé strany, kterou zablokoval obránce.

85
    Igor Ševčenko to přehnal s napadáním, takže jeho snahu získat míč vyhodnotil sudí Lapočkin jako nedovolený zákrok na Alexandra Danceva.

84
    Nehraje se v žádném vysokém tempu, protože se zdá, že hosté již vzdali snahu o vyrovnání.

83
    Kombarov poslal autové vhazování na spoluhráče, který v předtuše spoluhráče za zády pouštěl míč mezi nohama, avšak tam se nacházel pouze soupeř, který odvrací.

82
    Domácí kombinují s míčem u kopaček na útočné polovině hřiště, ale dopředu se příliš neženou.

81
    Kombarovova přihrávka z pravé strany našla adresáta jen v podobě bránícího hráče Uralu, který odvrací.

80
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Oleg Vlasov.

79
    Až před brankáře Zabolotného se z pravé strany dostal Kirill Kombarov, jenže tvrdou ránu z ostrého úhlu dokázal gólman vytěsnit.