COMBIX Ústí n/L – Wizards Praha 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Oxyworld Baník Chomutov 9:9 (kon.) | Jablonec n/N – Olympik Mělník 5:5 (kon.)
Kladno – Betis Kadaň 8:1 (kon.) | HERD Hradiště – FTZS Liberec 4:4 (kon.) | Boca Chotěboř – Jerigo Plzeň 4:3 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
1:3 (1:2)
Wizards DDM Praha 10
Pátek 10.03.2017, 20:00 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 (Krásné Březno) • 2. Futsal liga západ • 21. kolo

Pražští přidali ve druhém poločase pouze jednu branku, když se do černého trefil opět Zdeněk Vácha. Combixu se nepodařilo vyrovnat, a proto si tři body do tabulky tři body přidávají hostům.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (21:27:28)

29
    Žlutou kartu dostává Dolejška (Wizards DDM Praha 10).

21
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VÁCHA. Asistence: Rathaus.

21

V první půli se prosadili hned dvakrát hosté, kteří díky Zdeňku Váchovi a Jiřímu Tomkovi vedou nad domácím mužstvem těsně 2:1.

20

13
    Autorem branky je TOMEK.

12
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Autorem branky je HORVATH.

7
    Autorem branky je VÁCHA. Asistence: Tomek.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.