Nové Zámky – Martin 4:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Trenčín 2:4 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 3:4 (po pr.)
Poprad – Žilina 3:2 (po pr.) | Košice – Nitra 6:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 10.03.2017, 17:30 • SE aréna • Tipos Extraliga (SR) • 53. kolo

Trenčín si v tretej tretine dokázal zabezpečiť víťazstvo gólom Hudeca v 50. minúte. Liptáci sa síce snažili vyrovnať, ale ani veľká útočná aktivita z ich strany im góly v tretej tretine nepriniesla. Trenčín si tak z dnešného zápasu odnáša všetky tri body. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:41:33)

58:35
    Liptáci vyvíjajú obrovský tlak na súperovu bránku, ale skórovať sa im nedarí.

57:05
    Richard Huna prihral Piatkovi medzi kruhy a ten okamžite vystrelil. Volden puk chytá do lapačky.

56:30
    Liptáci sú v útočnom pásme a z každej pozície obstreľujú Voldena v bránke hostí.

54:45
    Šiškovu strelu brankár vyrazil iba pred seba, kde sa k dorážke takmer dostal Matúš Sukeľ, ale napokon ho dokázali hostia vyhodiť.

53:41
    Langhammer si obišiel dvoch hráčov súpera a natlačil sa až pred bránku. Puk mu však v poslednej chvíli skĺzol z hokejky a k zakončeniu sa nedostal.

53:00
    Luža sa dostal k odrazenému puku po strele a z prvej vystrelil. Puk tesne míňa bránku hostí.

51:31
    Langhammer spoza brány prihral medzi kruhy Cibákovi, ktorý z prvej vystrelil a Volden puk chytá do lapačky.

50:38
    Matúš Sukeľ sa dostal do úniku, ale sám proti brankárovi už bol vo veľkom uhle a nedokázal ideálne zakončiť.
    49:42 HUDEC - 2:4

49:42
    Trenčín dal gól!
    Gašparovič poslal presnú prihrávku do úniku DENISOVI HUDECOVI, ten si nakorčuľoval medzi kruhy a presnou strelou prekonal Križana. Asistencie: Jakub Gašparovič, Branislav Pavúk.

48:21
    Bobček prihral na útočnú modrú čiaru Langhammerovi. Ten v dobrej pozícii strieľa tesne mimo Voldenovej brány.

47:18
    Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Matúš Sukeľ pred bránou hľadal Jakuba Sukeľa, ale jeho zakončenie pod tlakom súpera nebolo ideálne.

46:25
    Hudecova strela bola zrazená do rohu klziska a Liptáci sa dostávajú k puku.

45:25
    Ručkay sa dostal po peknej individuálnej práci s pukom medzi kruhy, ale jeho strelu Križan vyráža mimo nebezpečenstva.

45:03
    Na opačnej strane mal obrovskú príležitosť Piatka. Osamotený dostal prihrávku medzi kruhy, ale strelou triafa iba brankára.

44:40
    Trenčín sa v útočnom pásme dlho neohrial a v súboji v rohu klziska prichádza puk.