Columbus – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Minnesota 4:7 (kon.)
St. Louis – Anaheim 4:3 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 2:3 (1:2 po s.n.) | Boston – Philadelphia 2:1 (kon.)
San Jose – Nashville 1:3 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Anaheim Ducks
Sobota 11.03.2017, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Ode mě je to již vše. Za pozornost Vám děkuje Jiří Sameš. Hezký zbytek sobotní noci a těším se u dalších onlajnů! (05:01:43)

Blues odehrají další utkání už zítra (v neděli 12. března), kdy na domácím ledě přivítají New York Islanders.
    Ducks se po dnešním utkání vrací zpět domů a další zápas je čeká v pondělí 13. března, kdy otevřou svou třízápasovou sérii domácích zápasů proti Washingtonu Capitals.

3. hvězda: Rickard Rakell (ANA) 1+1

Utkání mezi Blues a Ducks právě skončilo. O osudu zápasu rozhodl svou druhou brankou v sezoně 19 vteřin před jeho koncem Joel Edmundson a St. Louis tak získává velmi důležité 2 body v boji o play-off v západní konferenci.

59:43
    Vhazování pro Anaheim, dokáže ještě na branku Edmundsona odpovědět?

59:41
    Gibson zůstává na střídačce, Anaheim to zkusí v šesti!

59:41
    Oddechový čas pro hosty.
    59:41 Joel EDMUNDSON - 4:3

59:41
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Blues jdou nejspíše do rozhodujícího trháku! Střela JOELA EDMUNDSONA zapadla do pravého růžku Gibsonovy branky. Asistence: Robert Bortuzzo, Jake Allen.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny. Skóre zápasu mezi Blues a Ducks vyrovnané – 3:3!

58:58
    Rozehrávka Blues končí zakázaným uvolněním, vhazovat se bude po pravici Allena.

58:47
    Bouwmeester s kotoučem za vlastní brankou.

58:24
    Getzlafův bekhend mimo.

57:37
    Bieksa již hrál ve středním pásmu a rozhodčí tak píská postavení mimo hru.

56:52
    Silfverberg se perfektně uvolnil a trefil pravou tyč Allenovy branku!

56:20
    Po reklamní přestávce se vhazovalo ve středním pásmu, kotouč v útočném pásmu Ducks.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 1. Tarasenko (Schwartz, Bouwmeester), 25. Reaves (Schwartz, Stastny), 41. Stastny (Tarasenko, Pietrangelo), 60. Edmundson (Bortuzzo, Allen) – 12. Rakell (Getzlaf, Vatanen), 19. Wagner (Boll, Fowler), 50. Silfverberg (Rakell, Bieksa)

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo – Schwartz, Stastny (A), Tarasenko – Steen (A), Berglund, Perron – Jaškin, Lehterä, Pääjärvi – Upshall, Brodziak, Reaves.
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Holzer, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Eaves – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – O. Kaše, N. Thompson, Perry (A) – L. Shaw, Wagner, Boll.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Chris Rooney – Bryan Pancich, Tim Nowak

Diváci: 19 358