Columbus – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Minnesota 4:7 (kon.)
St. Louis – Anaheim 4:3 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 2:3 (1:2 po s.n.) | Boston – Philadelphia 2:1 (kon.)
San Jose – Nashville 1:3 (kon.)
Boston Bruins
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 11.03.2017, 19:10 • TD Garden, Boston • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (21:58:56)

Střely na branku: 27 – 27
    Drew Stafford se stal hrdinou Bostonu, když šest vteřin před koncem třetí třetiny rozhodl svou střelou o vítězství Bruins.

Je dobojováno. Domácí tedy vítězí 2:1 a v samotném závěru třetí části hry tak doslova ukradli hostům naději na bodový zisk. V obličejích hráčů Flyers je patrně vidět obrovské zklamání, na domácí straně naopak velká radost. Ale takový je sport, takový je hokej. Vyhrát může pouze jeden a tím je dnes Boston.

59:54 Drew STAFFORD - 2:1

59:54
    Bruins právě vstřelili branku!
    Neuvěřitelné. Už to vypadalo, že zápas spěje do prodloužení, ale opak byl pravdou. Pouhých šest vteřin před vypršením základní hrací doby pálil z pravého kruhu DREW STAFFORD, který tak nakonec strhl vedení na stranu Bruins střelou, která doplachtila za Masonova záda – 2:1. Pro hosty je to rozhodně pořádná rána. Nebyli daleko k bodovému zisku. Asistence: Kevan Miller.

58:52
    David Backes tečoval puk těsně před hostující brankou, ale brankář hostů Mason se opět zaskvěl proti jeho střele.

58:24
    Oba celky hrají stále naplno, snaží se rozhodnout zápas ještě v základní hrací době. Oba gólmani jsou však zatím opět proti.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:05
    A znovu stejný hráč. Nyní objel branku a snažil se zasunout kotouč za záda Raska. Brankář Bostonu byl ovšem znovu na svém místě a nedopustil, aby český hračička poslal kotouč za jeho záda.

56:13
    Jakub Voráček střílel z otočky z pravého kruhu, ale na Raska nevyzrál. Do rychlého protiútoku pak míří znovu hosté.

55:41
    Brad Marchand vyslal z levého kruhu střelu na Masona a ten si připisuje další přesný zákrok. Hra je přerušena a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

55:36
    Necelých pět minut do konce třetí třetiny zbývá oběma týmům, aby rozhodly o své výhře ještě v základní hrací době. Podaří se to nebo dojde na prodloužení či nájezdy?

54:10
    Na druhé straně pak z levého kruhu vyslal tvrdou ránu Drew Stafford a také Mason byl znovu pozorný. Hra je přerušena a po reklamní pauze se bude vhazovat po jeho levé ruce.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 19. Pastrňák (Bergeron), 60. Stafford (K. Miller) – 22. Weal (Simmonds, Giroux)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, K. Miller, C. Miller – Backes (A), Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Krejčí, Stafford – J. Hayes, Czarnik, Vatrano – Riley Nash, D. Moore, Beleskey.
    Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – MacDonald, Provorov, Gostisbehere, Manning, Gudas, Del Zotto – Simmonds (A), Giroux (C), Weal – Voráček, Filppula, B. Schenn – Read, Couturier, Cousins – Konecny, Bellemare (A), VandeVelde.

Rozhodčí: Joannette, Pochmara – MacPherson, Driscoll

Diváci: 17 565