Columbus – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Minnesota 4:7 (kon.)
St. Louis – Anaheim 4:3 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 2:3 (1:2 po s.n.) | Boston – Philadelphia 2:1 (kon.)
San Jose – Nashville 1:3 (kon.)
San Jose Sharks
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Nashville Predators
Sobota 11.03.2017, 22:00 • SAP Center, San Jose • NHL

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám poklidnou noc. (00:43:34)
    V San Jose bude převládat smutek, zdejší Sharks prohráli s Nashvillem 1:3.

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:59.

Vyhraná vhazování: 36% – 64%.

Je dobojováno! Sledovali jsme po všech stránkách vyrovnaný duel, na jehož konci jsou šťastnější hráči a fanoušci Nashvillu. Ten v sedmé minutě inkasoval z hokejky Brauna jako první, ještě před před přestávkou ale díky Johansenovi vyrovnal a v polovině zápasu se zásluhou Jamese Neala dostal do vedení. San Jose se hlavně ve třetí třetině dlouho snažilo vyrovnat, ke konci zápasu jeho tlak ale opadl a Sarose podruhé nepřekonalo. Branku na konečných 3:1 pro Predators pak v samotném závěru přidal Arvidsson.

59:44
    Šance Žraloků na bodový zisk už jsou hodně malé. Pochopili to i fanoušci, kteří hojně opouští ochozy SAP Center.

59:30

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    58:58 Viktor ARVIDSSON - 1:3

58:58
    Nashville právě vstřelil branku!
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Subban se ujal kotouče a přes celé hřiště jej poslal směrem na prázdnou branku, před kterou vše jetě jistil VIKTOR ARVIDSSON a z několika centimetrů přidal třetí branku Nashvillu. Asistence: P. K. Subban.

58:34
    Domácí se usadili v útočném pásmu a umožnili Jonesovi pustit do hry šestého hráče do pole!

58:07
    Marleau nechal střelu na Burnsovi, do jehož střely se ale parádně položil Watson a vypomohl tím Sarosovi.

57:56
    Hosté bez větších komplikací vyhodili a zahnali Marleaua zpět na domácí obrannou polovinu.

57:30
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (James Neal – 2 min., sekání). Sharks si dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny zahrají veledůležitou přesilovou hru!

57:16
    Hertl ani další domácí hráči nic nevytěžili z velkého závaru před Sarosem a vzápětí měli porci štěstí, že si Ellis špatně zpracoval puk a předčasně ukončil rýsující se únik!

56:56
    Saros se vydal za volným pukem, předal ho Subbanovi a ten bekhendem vyhodil alespoň k červené čáře.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 7. Braun (J. Thornton) – 13. Johansen (Josi), 31. Neal (C. Wilson), 59. Arvidsson (P. K. Subban)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, P. Martin, Braun, Vlasic, DeMelo, Dillon – Pavelski (C), J. Thornton (A), Hansen – Bødker, Couture (A), Marleau – M. Karlsson, Hertl, Donskoi – J. Ward, Tierney, Haley.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Bitetto – Arvidsson, Johansen, Forsberg – C. Smith, Fisher (C), Parenteau – Neal (A), Järnkrok, C. Wilson – Watson, Sissons, McLeod.

Rozhodčí: Furlatt, Walsh – Cherrey, Knorr