Columbus – Buffalo 4:3 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.) | Florida – Minnesota 4:7 (kon.)
St. Louis – Anaheim 4:3 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 2:3 (1:2 po s.n.) | Boston – Philadelphia 2:1 (kon.)
San Jose – Nashville 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:0 (1:0, 0:0, 0:0) Stav série: 2:1
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 11.03.2017, 14:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off extraligy st. dorostu • Čtvrtfinále

54:57
    Dlouho se v pěti nehrálo. Kapitán Dukly Slavomír Kadleček zastavil ve středním pásmu před modrou nedovoleně soupeře a dostává dvě minuty za napadení. Že by jedna z posledních šancí pro Energii?

Na vyloučení: 4-3.
    Vyšší tresty: 2-0.

52:41
    Filip Bernáth u mnatinelu v útočném pásmu podrazil soupeře a síly na ledě se na dvacet vteřin vyrovnají.

Na vyloučení: 3-3.

51:04
    Jihlavská defenzíva si nyní nepočínala proti rychlému útoku Energie dobře. Na levém kruhu přebral kotouč Hotěk a ze strany mířil na branku, takže Jiřímu Markovi nezbylo nic jiného, než jej podržet.

Na vyloučení: 3-2.

47:28
    Pokud nepočítám kratičkou dohrávanou početní výhodu, trvající 12 vteřin, ve druhé třetině, má nyní Dukla první přesilovou hru. Jakub Habr jde ven za hákování, kterého se dopustil za brankou Šťastného.

Na vyloučení: 2-2.

37:57
    Že by se lámal chleba? Lukáš Jindra dostává pět minut a do konce zápasu za zákrok do oblasti hlavy nebo krku. Energie, která se ve druhé třetině žene za srovnáním, má tak další munici.

Na vyloučení: 2-1.

25:23
    Tomáš Vala si našel odražený kotouč, vyvezl jej za útočnou modrou a tam jej poslal k ledu Michal Hotěk – dvě minuty, nedovolené bránění.

25:01
    Jiří Slabý dostává dvě minuty za krosček a Energie tak bude mít další prostor na to, aby řádně zamíchala kartami před brankou Dukly.

Na vyloučení: 2-0.

14:24
    Přichází první vyloučení zápasu, které je na straně Jihlavy, Za brankou se totiž provinil Josef Vrátný, který sekl soupeře.

Na vyloučení: 1-0.