Vítkovice – Bulldogs 8:7 (po pr.) | Chodov – Otrokovice 13:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Ostrava 7:3 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
7:3 (0:1, 2:2, 5:0) Stav série: 1:0
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 11.03.2017, 19:00Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Mladá Boleslav nakonec potvrdila roli favorita, když dvě třetiny nemohla najít recept na dobře organizovanou Ostravu. Všechno se však změnilo ve třetí části, kdy za pouhých šest minut nasázeli domácí pět branek a zcela dokonale otočili vývoj zápasu. (21:03:31)

60:00

59:14
    Ostrava si spíše jen nahrává, Bauera ještě téměř neprověřila.

58:11
    Hosté to ještě zkouší v šesti, příliš šancí ale už nemají.

57:34
    O vítězi je zřejmě již rozhodnuto, Ostrava se nedokáže dostat přes pevnou obranu Mladé Boleslavi.

56:53
    Sládek je zpátky ve hře.

55:57
    Natov pálil z první v dobré pozici, netrefil ale odkrytou klec.

55:21
    Curney vyzkoušel Laju z dálky, ten v klidu zakročil.

54:53
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Michal Sládek – 2 minuty, Bránění ve hře).

54:00
    Ostravě už moc času nezbývá, zatím to ale nevypadá, že by se na vysokém vedení domácích něco změnilo.

53:19
    Mladá Boleslav hraje už na jistotu, Krzyžanek se totiž sice dostal přes dva hráče, následně ale raději vrátil míček na vlastní polovinu.

51:06
    Bauer musel řešit těžkou situaci, když proti němu běžel osamocený ostravský hráč, domácí brankář se ale ukázal a připsal si skvělý zákrok!

49:53
    Domácí si už závěr zápasu užívají, tentokrát ale dobrou akci příliš překombinovali, protože Natov střílel už z nulového úhlu.

48:00
    Bauer musel proti střele Eichnera zasahovat maskou.

47:26
    Rychlou akci přes celé hřiště zakončoval z otočky Krajcigr, Laju ale nijak nepřekvapil.

46:35
    Curney se dostal do další dobré šance, jenže tentokrát skvěle zasáhl Laja.

46:20
    Hosté si berou po šesti minutách, ve kterých pětkrát inkasovali, oddechový čas.

46:20
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ BOUŠKA. Asistence: Jan Jelínek.

45:57
    Ostrava třetí třetinu vůbec nezvládá, a to znamená, že Mladá Boleslav si dělá co chce! Ještě o přestávce prohrávala o gól, momentálně však už vede o tři! TOMÁŠ NOVÁK se dokázal prosadit z úhlu, když zamířil do horního rohu branky! Asistence: Jakub Gruber.

David Mencl

Branky a nahrávky: 24. Pluhař (Gruber), 34. Pluhař (Gruber), 41. Ta. Chroust (Jelínek), 43. Ta. Chroust (Novotný), 45. Krajcigr (Natov), 46. Novák (Gruber), 47. Bouška (Jelínek) – 4. Smeták (Klimscha), 22. Klimscha (Kuczera), 29. Eichner (Kuczera)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Krzyžanek, Jelínek, Novák, Kološ, Gwuźdź, Zakonov – Curney, Natov, Krajcigr – Novotný, Ta. Chroust, To. Chroust – Bína, Bouška, Rožnovják – Pluhař, Gruber, Fojta.
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Zbořil, Jiří Šebesta, Kuczera, Lipový, Klečka, Eichner – Hrabal, Malajka, Kubíček – Chvastek, Heczko, Trulík – Hromádka, Klimscha, Šimíček – Sládek, Kezua, Smeták.

Rozhodčí: Nábělek, Štengl