San Jose – Nashville 1:3 (kon.) | Buffalo – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (kon.)
Carolina – Toronto 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Colorado – Ottawa 2:4 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 4:3 (kon.) | Arizona – New Jersey 5:4 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Los Angeles – Washington 4:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:2 (kon.)

3. Sam Reinhart (BUF) 1+0 (03:48:23)

Statistiky: Střely na bránu: 31-36; Zablokované střely: 14-12; Vhazování: 62%-38%; Hity: 22-11; Přesilové hry: 2/5-0/3; Trestné minuty: 34-28.

Buffalo vstupovalo do prostřední části s tříbrankovým mankem, když se na třech brankách Columbusu podílelo osm různých hráčů, Sabres se ale nevzdali a na začátku druhé třetiny se jim podařilo rychle snížit a dostat na dostřel jedné branky. Domácí ale neřekli poslední slovo a pouhé tři sekundy před koncem druhé třetiny vyrovnal Sam Reinhart, na jehož gól až v samotném závěru utkání navázal Evander Kane a dovršil senzační obrat Sabres, který ještě podtrhl čtyři sekundy před závěrečnou sirénou střelou do prázdné brányJack Eichel. Neskutečné střetnutí! Konečný výsledek: Buffalo Sabres 5 Columbus Blue Jackets 3.

59:56 Jack EICHEL - 5:3

59:56
    Sabres právě vstřelili branku!
    JACK EICHEL si na pravé straně obranného pásma krásně obhodil o mantinel jednoho z hráčů Columbusu a poté táhlou střelou zápěstím od obranné modré čáry zamířil do prázdné brány! Asistence: Ryan O'Rielly.

59:26
    Cam Atkinson mohl v blízkosti levé tyče skórovat do prázdné brány, jenže Robin Lehner předvedl jeden z nejúžasnějších zákroků letošní sezóny NHL, když puk po rychlém přesunu sevřel mezi pravým betonem a vyrážečkou! Neskutečný, až nereálný zákrok!

59:04
    Joonas Korpisalo vystartoval na střídačku a Blue Jackets to během poslední minuty zkouší bez brankáře!

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:41
    Hra byla přerušena a hlavní trenér Columbusu Blue Jackets John Tortorella si vzal oddechový čas.
    57:31 Evander KANE - 4:3

57:31
    Jack Eichel na vnějším oblouku levého kruhu pro vhazování zamíchal s pukem a poté nádhernou přihrávkou přenesl hru doprava, kde EVANDER KANE na vzdálenější pravé tyči z ostrého úhlu zamířil nad klečícím Joonasem Korpisalem zápěstím do horní části brány! Sabres využili druhou přesilovou hru a krátce před koncem dovršili úžasný obrat! Dokáží hosté odpovědět? Asistence: Jack Eichel a Rasmus Ristolainen.

57:17
    Zach Bogosian po krásné přihrávce přes šířku útočného pásma od Matta Moulsona napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele s příklepem, která bez přípravy na přední tyči zamířila do náruče Joonase Korpisala.

57:02
    Sabres se ocitli v blízkosti levé tyče ve velké šanci a mohli rozhodnout, Joonas Korpisalo ale puk hrudí vyrazit!

56:41
    Blue Jackets se podařilo vyhodit a do konce přesilové hry Sabres zbývá odehrát 1 minuta.

56:14
    Sabres na vrcholu mezikruží napřáhli ke tvrdé střele s příklepem, která těsně nad ledem minula levou tyč.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. McCabe (Deslauriers, E. Kane), 26. Moulson (B. Gionta, Bogosian), 40. Reinhart (Ristolainen), 58. E. Kane (Eichel, Ristolainen), 60. Eichel (R. O'Reilly) – 8. D. Savard (Gagner, Hartnell), 14. N. Foligno (Saad, Werenski), 18. Bjorkstrand (Gagner)

Buffalo Sabres: A. Nilsson (20. Lehner) – McCabe, Ristolainen, Falk, Bogosian, Gorges (A), Franson – E. Kane, R. O'Reilly (A), B. Gionta (C) – Moulson, Eichel, Reinhart – M. Foligno, Girgensons, Ju. Bailey – Deslauriers, Rodrigues, Ennis. Hlavní trenér: Dal Bylsma.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Jenner (A), Dubinsky (A), Atkinson – Saad, Wennberg, N. Foligno (C) – Hartnell, Gagner, Bjorkstrand – Korpikoski, W. Karlsson, Tynan. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Wes McCauley. Čároví: Derek Amell, Mark Shewchyk

Diváci: 18744