San Jose – Nashville 1:3 (kon.) | Buffalo – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (kon.)
Carolina – Toronto 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Colorado – Ottawa 2:4 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 4:3 (kon.) | Arizona – New Jersey 5:4 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Los Angeles – Washington 4:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Neděle 12.03.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Já se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a přeji krásný zbytek víkendu! (03:59:17)

Československá stopa v utkání:
    Roman Polák (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:59

1. Morgan Rielly (TOR) 1+0
    2. James van Riemsdyk (TOR) 1+1
    3. Victor Rask (CAR) 1+0

Máme za sebou krásné utkání, které vyhráli hosté. Ti dvakrát prohrávali, přesto nakonec slaví. Na góly Raska a Teräväinena totiž dokázali odpovědět Marner a van Riemsdyk. V prodloužení získal pro Javorové listy bod navíc Rielly.

Střely: 38 – 26

62:13 Morgan RIELLY - 2:3

62:13
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, vítězem utkání je Toronto Maple Leafs. Zhruba v polovině prodloužení se ke střele dostal MORGAN RIELLY, který neměl problém překonat Warda – 2:3! Asistence: William Nylander, Jake Gardiner.

61:12
    Rask si najel před Andersena, udělal mu kličku, ale nedokázal zamést puk za jeho záda!

60:23
    Ke střele z pravého kruhu se dostal Aho, bohužel pro domácí se nedokázal gólově prosadit.

60:01

Tři třetiny za námi, stále neznáme vítěze. Carolina má střeleckou převahu a dle mého názoru by si dva body zasloužila. Uvidíme, jak vše dopadne.

Střely: 37 – 25

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Zápas se už pouze dohrává, tempo hry v samotném závěru skutečně ubylo. Jsem zvědav na prodloužení.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

58:22
    Krásnou přihrávku dostal Skinner, najel si s pukem na levý kruh a vystřelil. Bohužel pro domácí vedle.

57:50
    Do útočné třetiny si najel Aho, nadvakrát však nedokázal Andersena překonat.

56:11
    Nahozením z pravé strany se pokusil překvapit Warda Nylander, bohužel pro hosty neuspěl.

55:38
    Luxusní zákrok Warda drží domácí ve hře o body! Brankář Carolin vychytal Marnera, který zakončoval do prázdné branky!

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 9. V. Rask (E. Lindholm, Pesce), 21. Teräväinen (J. Staal, Faulk) – 10. Marner (Bozak, J. van Riemsdyk), 28. J. van Riemsdyk (Marner), 63. Rielly (W. Nylander, Gardiner)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Faulk, Slavin, Pesce, Hanifin, R. Murphy, Dahlbeck – Teräväinen, J. Staal, Aho – E. Lindholm, V. Rask, Skinner – Stempniak, D. Ryan, Zykov – P. Brown, McClement, Nordström.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – N. Zajcev, Rielly, Marinčin, Gardiner, R. Polák, Hunwick – W. Nylander, Matthews, Hyman – Co. Brown, Kadri, Komarov – Marner, Bozak, J. van Riemsdyk – Sošnikov, Boyle, M. Martin.