Martin – Košice 2:3 (po pr.) | Nitra – Poprad 2:1 (kon.) | Žilina – Banská Bystrica 1:2 (po pr.)
Zvolen – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.) | Trenčín – Nové Zámky 2:1 (po pr.)
HK VITAR Martin
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC Košice
sk Neděle 12.03.2017, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR) • 54. kolo

Martin ani v poslednom zápase základnej časti nedokázal zvíťaziť nad Košicami. Tentoraz im podľahol 2:3 po predĺžení. Góly: 24. Markovič (Koyš, Pulli), 35. Rapáč (Surovka, Brňák) – 17. Jenčík, 31. Bartoš (Klíma, Vašíček), 64. Suja (Deyl, Hričina). (19:12:13)

63:07
    Košice dali gól!
    Rýchly protiútok hostí, ktorý zakončil JAKUB SUJA po asistenciách Radeka Deyla a Tomáša Hričinu.

62:39
    Súboj Bartánusa s Bačikom. Oba tímy si dávajú pozor v obrane.

61:54
    Šedivý si berie puk od brankára. Hostia sa teraz nechcú zbytočne pustiť do bezhlavého útočenia.

61:25
    Heizer si po nahrávke od Koyša chcel vychutnať Habala. Ten sa nenechal okabátiť.

60:58
    Koyš si berie puk ešte pred Jenčíkom. Domáci teraz vyčkávajú.

60:31
    Suja nahodil puk na domáceho brankára. Dzubina ho neudržal, pomohol mu ale Kozák.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa v Martine zrodila v súboji s Košicami remíza. Na rad tak prichádza 5-minútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:37
    Puk letí do stredného pásma. Košice sa oslobodzujú.

58:57
    Korostin na Galamboša. Ešte v závere tretiny sa domáci hráči pokúšajú rozhodnúť.

58:24
    Galamboš poslal puk vysoko nad bránku. Korostin sa ešte pokúša získať ho späť.

57:56
    Deyl z prvej. Ďalekonosný pokus.

57:28
    Markovič nahadzuje puk do útočného pásma. Odchádza striedať a prepúšťa svoje miesto Rapáčovi.