San Jose – Nashville 1:3 (kon.) | Buffalo – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (kon.)
Carolina – Toronto 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Colorado – Ottawa 2:4 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 4:3 (kon.) | Arizona – New Jersey 5:4 (kon.) | Vancouver – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Los Angeles – Washington 4:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:3 (1:2, 2:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 12.03.2017, 17:00 • Tipsport arena • Play-out extraligy • 3. kolo

Utkání končí! V polovině play out se domácí Dynamo konečně dočkalo a na třetí pokus bere tři body za vítězství 5:3. Svěřenci Miloše Holaně zastavili rozjetou Energii, která v posledních dvou zápasech vstřelila dvanáct gólů a podpořeni důležitou výhrou proti barážovému soupeři mohou začít střádat plány na další utkání. Z pardubické Tipsport se s Vámi loučí Marek Votke a Jakub Cimburek. (19:26:11)

59:20
    Vary přece jen málem zápas zdramatizovaly! Gorčík minul úplně prázdnou bránu!

59:08
    Patrik Poulíček to zkoušel střelou přes obránce, ale netrefil branku.

58:50
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

58:50
    Obránce Energie zašlápl puk v obranné třetině, vhazovat se bude v obranné třetině hostí.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, pokud chtějí Vary pomýšlet na výhru, musí zrychlit.

57:46

57:04
    Dynamo následně dostává kotouč až za Závorkovu branku.

57:00
    Martin Rýgl se dostal ke střele od modré čáry, rána po odrazu od domácího obránce úplně změnila směr a Hübl se štěstím zasáhl.

56:08
    Petr Sýkora s Tomášem Rolinkem se rozhodli zahrozit i v oslabení. Prvně jmenovaný předložil domácímu kapitánovi puk a ten golfovým úderem protáhl Závorku.

55:46
    Vary si v závěru vyzkouší přesilovku a dostávají zajímavou příležitost s výsledkem ještě něco udělat. Na dvě minuty za podražení sedá na trestnou lavici Marek Trončinský.

55:41
    Tomáš Kaut vykázán z buly, vhazování se bude opakovat.

55:41
    Rozhodčí píská zakázané uvolnění Dynama Pardubice.

54:12
    Ján Sýkora ujel společně s Petrem Hubáčkem soupeřově obraně. Sýkorova přihrávka jen těsně minula Hubáčkovu hůl a Energie stále ještě žije.
    53:24 Lukáš NAHODIL - 5:3
    Zdroj: Hokejka TV

53:24
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle LUKÁŠI NAHODILOVI sedlo parádně! Pardubický útočník dostal nabito do mezikruží a příklepem z první se trefil přesně do růžku Závorkovy branky! Asistence: Tomáš Rolinek a Marek Trončinský.

53:00
    Rolinek se snažil najít Tomáška před odkrytou klecí, obránci hostí za minutu dvanáct přihrávku zachytili.

Marek Votke

Jakub Cimburek

Branky a nahrávky: 8. P. Sýkora (Rolinek, Trončinský), 29. J. Sýkora (Nedbal, Zajíc), 34. T. Kaut (Zajíc), 47. Zadina (T. Kaut, Beran), 54. Nahodil (Rolinek, Trončinský) – 3. Dušek (Mikulík), 6. Stloukal (Flek), 40. T. Rachůnek

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Trončinský, Ovčačík, Nedbal, Chaloupka, Havlík, Ščotka, Zajíc – Rolinek, Poulíček, P. Sýkora – Tomášek, M. Kaut, J. Sýkora – Hubáček, Nahodil, Beran – Panna, T. Kaut, Zadina – Špirko.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Sičák, M. Rohan, Baránek, Harant, Rýgl, Benák, Weinhold – Mikulík, Dušek, T. Rachůnek – Gorčík, Skuhravý, Vachovec – V. Tomeček, Tuominen, Stloukal – Flek, Harkabus, O. Beránek – Davídek.

Rozhodčí: Horák, Hejduk – Flegl, Kotlík

Diváci: 3 024