Chodov – Otrokovice 6:2 (kon.) | Vítkovice – Bulldogs 7:6 (kon.) | Tatran – Bohemians 8:6 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 14:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
6:2 (3:1, 0:0, 3:1) Stav série: 2:0
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 12.03.2017, 17:00Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Je dobojováno! Chodov dnes přesvědčivě vítězí 6:2 a ujímá se ve čtvrtfinálové sérii vedení 2:0! V první třetině se přesně trefil Tomáš Sýkora a poslal Chodov do vedení 1:0. Ani ne o minutu později ale srovnával stav utkání Martin Szweda, který se z výhodné pozice nemýlil. O osm minut později si ale favorit tohoto zápasu vzal své vedení zpět a to díky MILOŠI TYLOVI, jenž využil zaváhání v hostující obraně. Chodovu se do konce první periody podařilo vstřelit ještě jeden gól. V druhé třetině měly dobrý nástup Otrokovice, ale branka v prostředním dějství zápasu nepadla. V posledním dějství tohoto mače přidali chodovští ještě tři góly a zpečetili tak své vítězství – 6:2! (18:53:38)

59:59
    Nic se nestane a domácí se v sérii ujímají vedení 2:0 na zápasy!

58:41
    Utkání se již pomalu dohrává. Dnešní zápas je rozhodnut. Dočkáme se ještě nějakého gólu, nebo utkání skončí 6:2?

57:49
    Chodov právě vstřelil branku!
    Naopak to jsou opět domácí, kteří odskakují na čtyřbrankové vedení. Troufám si říct, že dnes je rozhodnuto! Dnes bodově aktivní Marek Vávra procpal přihrávku na osamoceného MILOŠE TYLA, který dobrou střelou bekhendem přidává šestý gól Chodova! Asistence: Marek Vávra.

56:32
    Marek II Zapletal dostal přihrávku doprostřed hřiště, odkud vypálil. Bohužel pro Otrokovice vystřelil taktéž mimo. Snížení se tedy nekoná.

55:54
    Tomáš Sýkora se odhodlal ke střele. Nevypustil ji ze své hole ale úplně přesně.

53:45
    Marek Vávra se ocitl v samostatném nájezdu. Volil pouze střelu, kterou směřoval mimo branku Michaljoviče!

51:10
    Petr Pražák to myslel dobře, když střílel do odkryté části klece. Jenže vše přečetl Michaljovič, který se dobře přesunul a střelu Pražáka vyrazil do zámezí.

49:33
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A vzápětí rychlá odpověď Otrokovic! Lukáš Petřík předložil balónek MATĚJI KOSTKOVI, jenž nevídanou střelou z půlky hřiště (!) překonává Jana Baráka. Asistence: Lukáš Petřík.

48:54
    A přeci jenom se Chodov dočkává pátého gólu! Tomáš Sýkora předložil míček MARTINU PRAŽANOVI, který bez problému proměňuje a dává druhý gól svého týmu v třetí periodě. Asistence: Tomáš Sýkora.

47:19
    Ve hře je k vidění poměrně dost tvrdších soubojů. Přesto se ke střele dostávají Otrokovice, konkrétně to byl Matěj Kostka, který prověřil Barákovu pozornost. Jeho štiplavou střelu Barák vyráží.

44:57
    Michal Kotlas se odhodlal ke střele, ale taktéž ani on nepřidává pátou branku svého týmu. Kotlasova střela byla totiž zablokována hostujícími hráči.

41:20
    A málem jsme byli svědky i pátého gólu na straně Chodova, jenže Michaljovič si s míčkem poradil. Sice ho lapil až na druhý pokus, ale má ho!

41:03
    A je tu vedení o tři góly! Na to budou Otrokovice odpovídat jen velmi ztěžka! Dan Kašovský poslal krásnou zadovku na Miloše Tyla, který nahrál na hůl PATRIKA DÓŽI a ten se nemýlil! Asistence: Miloš Tyl, Dan Kašovský.

40:01

V prostředním dějství hry nikdo nepřidal branku, a tak se bude na začátku třetí periody začínat opět za stavu 3:1 z pohledu Chodova.

40:00

39:27
    Nádherně to udělal chodovský Patrik Dóže, tento střelec obešel dva hostující obránce, avšak následně si nepotykal se zakončením.

Adam Pavlíček

Branky a nahrávky: 5. Sýkora (Vávra), 14. Tyl, 19. Kašovský (Vávra), 42. Dóža (Tyl, Kašovský), 49. Pražan (Sýkora), 58. Tyl (Vávra) – 5. Szweda (Zapletal), 50. Kostka (Petřík)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Procházka, Jirásek, Sýkora, Kotlas – Kašovský, Tyl, Vávra – Vávra, Pražák, Koutný – Chmelíček, Vošta, Dóža – Strachota, Plíhal.
    PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Kostka, Mich. Nagy, Szweda – Ťopek, Sovják, Uhrinovský – Olbert, Jurčík, Zapletal – Koníček, Čevela, Mar. Nagy – Bobáčik, Volek, Krchňáček – Petřík.