Sparta – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Liberec – Plzeň 0:1 (kon.) | Karviná – Jihlava 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Příbram 3:2 (kon.)
MFK Karviná
1:2 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
Pondělí 13.03.2017, 13:00Juniorská liga • 20. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Jihlavy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (15:00:56)

Ve druhé polovině zápasu přidala Jihlava už v 51. minutě svou druhou branku. Karviná dokázala odpovědět o šestnáct minut později, kdy se trefil z pokutového kopu Sas. I přes nastalý tlak domácích si Jihlavané své jednobrankové vedení udrželi až do závěrečného hvizdu a mohou se radovat hodně překvapivě ze tříbodového zisku. Před zápasem byla Jihlava považována za papírového outsidera.

90+3

88
    Domácí se nadechli k tlaku v závěrečných minutách.

84
    Žlutou kartu dostává Marek Strakoš (MFK Karviná).

84
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází David Dendis, přichází Gianpaolo Pezzotti.

81
    Jakub Fulnek (JIH) fauloval Ostapa Sase (KAR) za hranicí pravidel, což si nenechal hráč Karviné líbit a ihned oplácel stejnou mincí. Oba za své činy vidí žlutou kartu.

78
    Domácí jsou nyní u míče a snaží se o vyrovnání kombinační hrou.

74
    Hra má teď říz. Hraje se ve vysokém tempu nahoru dolů.

70
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Duda, přichází Daniel Řapek.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Martin Svatík, přichází Nikolas Včelka.
    67. Ostap SAS - 1:2

67
    Karviná právě vstřelila branku!
    OSTAP SAS nedal Rakovanovi šanci. Jeho přesné zakončení znamená snížení vedení Jihlavy na rozdíl jediné branky.

66
    Byla nařízena penalta pro domácí.

65
    I když je vidět na domácích snaha, tak je hosté nepouští do zakončení.

63
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Pavel Časta, přichází Jakub Vašíček.

58
    Při exekuci standardní situace trefil Macej pouze dobře postavenou zeď.

54
    Duda netrefil z hranice vápna hostující branku.

51
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Z levé strany pokutového území se prezentoval přesnou střelou MAREK ŠERÝ, který uklidil míč k pravé tyči. Pastornický si na míč sice sáhl, v cestě do brány mu nezabránil.