3:1 (0:0)
Turín FC
Pondělí 13.03.2017, 20:45Italská Serie A • 28. kolo
    Lazio bere po dramatickém utkání všechny tři body.

Je za námi utkání, které nám nabídlo hodně nudný první poločas, ale v jeho druhé části nám vše vynahradilo. Lazio bylo po většinu zápasu lepším celkem a v 56. minutě bylo odměněno gólem.

To ale bylo zapomenuto o zhruba patnáct minut později, kdy se po ojedinělé akci hostů prosadil střídající Maxi López. Řím poté poslal vše do útoku a vyplatilo se. Baldí Diao Keita vyslal naprosto fenomenální ránu a poslal domácí do vedení. Ti ho ještě posílili v 90. minutě a rozhodli tak o tom, kdo dnešní utkání vyhraje. (22:43:12)

Statistiky utkání

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 19:11.

90+4

90+3
    Utkání už se pouze dohrává, o vítězi je rozhodnuto.

90+2
    Hoedt (LAZ) dostal za skluz žlutou kartu a následný volný přímý kop Turína zamířil mimo branku.

90+2
    Turín se snaží o nemožné, na srovnání mu ovšem zbývají poslední ani ne dvě minutky.
    90+1. Felipe ANDERSON - 3:1

90+1
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Lazio se dostalo po špatné rozehrávce soupeře do protiútoku a přidalo další branku. Přihrávku do stoprocentní šance dostal FELIPE ANDERSON. Asistence: Senad Lulić.

90
    Až nyní, v poslední minutě mají míč na svých kopačkách, dá se však předpokládat, že rozhodčí nějaké zhruba tří minutky nastaví. Podaří se Turínu ještě jednou srovnat stav utkání?

89
    Řím je nadále aktivní, nechce dopustit to, co se mu v zápase již jednou stalo. Turín hledá kudy by se dostal k míči, ale zatím se mu to nedaří.
    87. Keita Baldé Diao - 2:1

87
    Nádherná fotbalová momentka! BALDÉ DIAO KEITA se opřel do míče a náramnou, technickou střelou umístil míč na zadní tyč, kde nedoplachtil brankář Hart. Domácí si tak berou vedení zpět a budou se hodně snažit aby si jej udrželi. Asistence: Jordan Lukaku.

86
    Zatím to tak nevypadá, Turín skvěle napadá a dostává se do zajímavých protiútoků. Jeden takový zakončoval Belotti, ovšem branku minul.

85
    Hosté šli do rychlého protiútoku, ale šance byla nakonec ubráněna obránci Říma. Ten se rychle znova hrne do útoku. Podaří se mu ještě vsítit branku?

84
    Domácím dochází čas, hosté se navíc velmi dobře brání a vypadá to, že dnes se týmy rozejdou s remízou.

83
    Poněkud jej však zbrzdí ofsajd, ve kterém se objevil Lukaku. Tedy alespoň dle pomezního rozhodčího. Ten zaúřadoval i při akci na pravé straně. Grafika však ukázala, že se v obou případech spletl.

82
    Hoedt minul střílený centr od Immobileho a Turín tak stále drží remízu. Tlak soupeře však sílí.

81
    Lukaku posílal centr do vápna, který byl ale sražen na rohový kop. Další šance pro domácí tým.

Michal Janoštík

Branky: 56. Immobile, 87. Baldé Diao (J. Lukaku), 90+1. Anderson (Lulić) – 72. Maxi López (Iturbe)

Karty:   44. J. Lukaku (LAZ), 74. Milinković-Savić (LAZ), 90+2. Hoedt (LAZ) – 38. Ljajić (TUI)

S. S. Lazio: Strakosha – Radu (27. J. Lukaku), Hoedt, de Vrij (46. Wallace), Basta – Milinković-Savić, Biglia (77. Baldé Diao), Parolo – Lulić, Immobile, Anderson.
    Náhradníci: Adamonis, Vargić – Patric, J. Lukaku, Djordjević, Crecco, Wallace, Baldé Diao, Bastos, Alberto, C. Lombardi, Murgia.

Turín FC: Hart – De Silvestri, Rossettini, Moretti, A. Barreca – Benassi, Lukić, Baselli (46. Molinaro) – Iturbe (74. Falqué), Belotti, Ljajić (64. Maxi López).
    Náhradníci: D. Padelli, Cucchietti – Ar. Ajeti, Molinaro, Castán, Acquah, Zappacosta, Maxi López, Falqué, Samuel Gustafsson, Valdifiori, Boyé.