Nacional – FC Ferreira 1:1 (kon.) | Benfica – Belenenses 4:0 (kon.)
Benfica Lisabon
4:0 (1:0)
CF OS Belenenses
Pondělí 13.03.2017, 21:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz), Lisabon (kapacita: 65.647 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 25. kolo

Benfica Lisabon potvrdil roli favorita, vyhrává tento zápas poměrně hladce 4:0 a získává body do tabulky. Naopak hosté nedokázali nic vymyslet na domácí obranu, a tak odcházejí z hrací plochy bez vstřelení branky. (23:01:18)

90+2
    90+1. JONAS - 4:0

90+1
    Benfica právě vstřelila branku!
    V samotném závěru zápasu se prosazují domácí. Defenziva hostů reklamovala ofsajdové postavení a podle dostupných záběru do také postavení mimo hru bylo. Nicméně přihrávka Mitrogloua na JONASE byla podle sudích na hrací ploše v pořádku, a tak mohl domácí hráč celkem snadno skórovat.

90
    Hraje se poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Žlutou kartu dostává João Diogo (CF OS Belenenses).

88
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme poklidný závěr druhého poločasu i zápasu. Domácí plní roli favorita a vyhrávají tento duel.

86
    Hostující celek se znovu probojoval do zajímavé střelecké pozice, tentokrát však Juanto minul branku. Jeho zakončení bylo spíše centrem před branku, ale nově příchozí Benny nedokázal zakončit.

85
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází André Horta.
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Rosa, přichází Benny.

85
    Po faulu rozehrávali hosté volný kop. Míč poslal přímo na branku z nějakých třiadvaceti metrů Rosa. Jeho rána jen o malý kousek minula horní tyč.

84
    Žlutou kartu dostává Luisão (Benfica Lisabon).

82
    Další rohový kop pro tým Belenenses. I tentokrát rozehrává Rosa. Tentokrát však míč dokázala odvrátit obrana.

82
    Rohový kop hostujícího celku rozehrával Rosa. Jeho centr před branku hlavou tečoval Maurides. Gólman domácího celku si připisuje důležitý zákrok.

81
    Do zakončení se dostal hostující Fábio Nunes. Jeho ránu obětavě i za cenu nějaké té bolístky zablokoval domácí Samaris.

80
    Deset minut a nějaké případné nastavení zbývá do konce druhého poločasu a zápasu. Domácí fotbalisté se na svého soupeře výborně připravili takticky. Od prvních minut věděli, s jakou hrou na ně bude soupeř vyrukovat.

78
    Fábio Nunes se probojoval do střelecké pozice, kterou však nedokázal proměnit. Nemyslel to vůbec zle, ale jeho pokus končí mimo branku.

78
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Salvio, přichází Rafa Silva.

76
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází André Sousa, přichází Juanto.

76
    Nyní to Rosa vzal na sebe, pokusil se probojovat do zakončení, ale jeho pokus končí mimo branku. Nechybělo mnoho a střeleckého úspěchu se dočkali také hosté.