Skalica – Trnava B 2:1 (kon.)
MFK Skalica
2:1 (0:1)
FC Spartak Trnava B
sk Pondělí 13.03.2017, 15:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (16:54:51)

Po zmene strán prevzala iniciatívu domáca Skalica, ktorá vlastným gólom Filipa Tomoviča z 66. minúty a presným zásahom Ladislava Szöcsa z 87. minúty, otočila stav stretnutia a zvíťazila nad rezervou Spartaka Trnava 2:1.

90+3

90+3
    Hostia ešte zaútočili, no bránu sa im už nedarí ohroziť a je tu koniec.

90+3
    Po faule v strede ihriska ešte budú mať loptu na svojich kopačkách futbalisti z Trnavy.

90+2
    Hostia si však pri jednom z posledných šancí na útok počínajú nedovolene a strácajú loptu.

90+1
    Trnava sa ubránila a tak ešte v závere môže zabojovať o bodový zisk.

90+1
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Človečko, prichádza Lipták.

90
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Hruška, prichádza Mészáros.

90
    Skalica získala priamy kop z nebezpečnej pozície.

89
    Domáci hráči sa dostávajú k streleckému pokusu, ktorý však míňa trnavskú bránu.

88
    Hostia sa s týmto výsledkom nechcú zmieriť, ich útok však zastavuje ofsajdový verdikt.

87
    Skalica dala gól!
    V závere zápasu sa Skalici darí dokonať obrat z 0:1 na 2:1, keď sa do streleckej listiny zapisuje LADISLAV SZÖCS!

86
    Skalica bude zahrávať svoj desiaty rohový kop v stretnutí.

84
    Skalica si vpredu počína nedovolene a domáci hráč Lukáš Hruška vidí žltú kartu.

83
    Útočná snaha hostí po priamom kope sa končí ofsajdovým verdiktom.

82
    Hostia z Trnavy získali priamy kop.

80
    Po faule v strede ihriska založila Skalica ďalšiu ofenzívnu akciu, ale hostia si na ňu dali pozor.