Washington – Minnesota 4:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Montreal – Chicago 2:4 (kon.)
Ottawa – Tampa 1:2 (po pr.) | Florida – Toronto 7:2 (kon.) | Edmonton – Dallas 7:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Buffalo 4:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
0:2 (0:1, 0:1, 0:0) Stav série: 0:1
Piráti Chomutov
Středa 15.03.2017, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

55:20
    Brett Flemming (CHM) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Třinec si zahraje přesilovku, během komerční přestávky mají obě mužstva šanci na poradu.

52:52
    Rákos se po vhazování dostal do velké šance, ale střílel jen do boční síťky. O chvilku později vykopl Laco střelu Galvase od modré čáry.

52:15
    V. Růžička střílel v nebezpečné pozici jen do Hrubcovy výstroje, pak dokázali Oceláři zaútočit ve třech. Laco vyrazil Netíkův pokus.

51:35
    Lukáš Galvas (TRI) je potrestán dvěma minutami za hákování. Chomutovu začne za čtyři sekundy dvojnásobná početní výhoda.

50:13
    Danielu Rákosovi (TRI) dnešní utkání nevychází. Třinecký útočník se znovu provinil zbytečným útočným faulem a odsedí si dvě minuty za podražení. Je po třinecké přesilovce, Rákosovo jméno posměšně vyvolávají fanoušci Chomutova.

49:39
    Marek Tomica (CHM) nejprve čistě připravil o puk M. Douderu, ale záhy fauloval Draveckého. Dvě minuty za sekání, zajímavá šance pro Oceláře.

48:22
    Redenbach přihrál mezi kruhy najíždějícímu Galvasovi, proti kterému zasáhl vyrážečkou vynikající Laco. To byla velká šance!

47:10
    Huml využil chyby M. Doudery při rozehrávce a nebezpečně vystřelil. Po Hrubcově zákroku se kotouč kutálel kousek před čárou, ale mimo dosah Skokana.

42:11
    Tomáš Linhart (TRI) a Michal Poletín (CHM) se chytili u mantinelu a uštědřili jeden druhému pár ran. Nic velkého se nesemlelo, ale oba kohouti jsou potrestáni dvěma minutami za hrubost.

41:23
    Netík se na levé straně natlačil k odraženému puku a zvenku nastřelil brankovou konstrukcí. Puk se k němu vrátil, ale útočník Ocelářů bekhendem nevyzrál na Laca.

37:23
    Brett Skinner (CHM) oslabí své mužstvo na dvě minuty, a to kvůli faulu proti Netíkovi. Kanaďan si pomohl nedovoleným bráněním.

34:20
    Sklenář sáhl do přihrávky od Marka Růžičky a Irgl už zakončoval vysokou holí. Laco i tak puk vyrazil, a tak se pokračovalo ve hře. Linhart zablokoval ránu Kašeho.

27:53
    Marosz střílel z mezikruží jen do Lacova betonu, pak hráli Oceláři několik sekund v ponechané výhodě. Juraj Valach (CHM) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl. Slezané hrají krátkou dvojnásobnou přesilovku.

26:23
    Autor druhé branky Michal Poletín (CHM) je vyloučen na dvě minuty za držení Martina Růžičky. Přesilovka Ocelářů začne po komerční přestávce.
    24:27 Michal POLETÍN - 0:2
    Zdroj: Hokejka TV

24:27
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti zužitkovali přesilovou hru už po čtyřech sekundách a navyšují vedení! Huml vyhrál vhazování na Ruttu, jehož pokus od modré čáry přizvedl šikovnou tečí za Hrubcova záda MICHAL POLETÍN. Chomutov potrestal zbytečný Rákosův faul – 0:2! Asistence: Jan Rutta, Ivan Huml.
    SJEDNEJTE SI POJIŠTĚNÍ PRO PŘÍPAD SRÁŽKY SE ZVĚŘÍ U GENERALI

24:23
    Daniel Rákos (TRI) dohrál Mrázka po odehrání puku rukavicí do obličeje a odsedí si dvě minuty za hrubost.

22:12
    Kämpf obral o puk rozehrávajícího Petružálka a protlačil se až před Hrubcem. Třinecký gólman vyrazil puk za branku.

20:34
    Rozhodčí Pražák nejdříve oznámil verdikt svým kolegům na ledě, až potom rozpažil. Gól neplatí.

20:34
    Ruttovo nahození tečoval do branky Huml, ale rozhodčí ještě prozkoumávají videozáznam hry. Nejsou si jistí, zda Huml nezasáhl puk vysokou holí.

19:24
    Netík přivezl puk zpoza brány a lehkou žabičkou připravil gólovou možnost Noskovi. Zkušený zadák ranou z první minul vzdálenější tyčku.

16:12
    Chomutov bude svůj náskok bránit v oslabení. David Kaše (CHM) se u mantinelu provinil nedovoleným bráněním Noska a obdržel dvě minuty.

15:26
    Marosz objel branku a posunul puk Martinu Růžičkovi, kterého vychytal skvělý Laco! Hned po vhazování mířil třinecký útočník v další obrovské příležitosti vedle.
    15:03 Michal VONDRKA - 0:1

15:03
    Piráti trochu kuriózním způsobem využívají přesilovku a navzdory drtivé převaze Ocelářů ve střelbě jdou do vedení. Ruttův oblouček zasáhl Linhart rukavicí a odražený puk vyskočil před osamoceným MICHALEM VONDRKOU. Zkušený reprezentant před Hrubcem nezaváhal a poslal puk do horního růžku – 0:1! Asistence: Jan Rutta., Ivan Huml.

14:30
    Početní výhodu si zahraje také Chomutov, jenž byl v této disciplíně v základní části druhý nejlepší. Daniel Rákos (TRI) je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

09:30
    Severočeši ujeli po návratu V. Růžičky do přečíslení a právě vyloučený hráč střelou zprava pořádně protáhl Hrubce. Kämpfovi se nepovedlo dostrkat odražený puk do sítě.

08:35
    Třinec sehrál pohlednou kombinaci a po přihrávkách Krajíčka a Draveckého zakončoval Martin Růžička. Bránu netrefil, navíc došlo k jejímu posunutí.

07:22
    Oceláři si zahrají první přesilovku v zápase. Vladimír Růžička (CHM) v útočném pásmu fauloval M. Douderu a odsedí si dvě minuty za hákování.