Washington – Minnesota 4:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Montreal – Chicago 2:4 (kon.)
Ottawa – Tampa 1:2 (po pr.) | Florida – Toronto 7:2 (kon.) | Edmonton – Dallas 7:1 (kon.)
Los Angeles – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Buffalo 4:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
3:1 (2:0, 0:0, 1:1) Stav série: 1:0
HC Škoda Plzeň
Středa 15.03.2017, 18:20 • Home Credit Arena Liberec • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

57:08
    Hosté hrají v šesti!

53:48
    Lukáš Pulpán (PLZ) sekl Radima Šimka a dvě minuty si posedí na trestné lavici. Následuje komerční přestávka.
    50:57 Michal BULÍŘ - 3:1
    Zdroj: Hokejka TV

50:57
    Liberec právě vstřelil branku!
    A nyní i v brance! Po Radivojevičově střele od modré se kotouč odrazil zpět do brankoviště, kde ho MICHAL BULÍŘ pohotově uklidil do sítě.
    Asistence: Branko Radivojevič a Martin Ševc.

48:32
    Stach se znovu dostal do obrovské šance a z pravé strany se snažil obstřelit Lašáka, ten však zlikvidoval jak první pokus, tak dorážku!
    47:11 David STACH - 2:1

47:11
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A je zaděláno na drama. DAVID STACH tentokrát odražený puk nasměroval přesně do liberecké branky a snižuje na rozdíl jediné branky!
    Asistence: Petr Kadlec a Jakub Lev.

46:58
    Teď už se možná několik plzeňských fanoušků radovalo, když Stach trefil boční sít, na gól si však hosté budou muset počkat.

45:51
    Ovšem ne nadlouho! Jakub Valský (LIB) inkasuje dvě minuty za sekání.

43:42
    S vyloučeními se roztrhl pytel. Miroslav Indrák (PLZ) dostává dvouminutový trest za sekání.
    SJEDNEJTE SI ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ U GENERALI

42:57
    Martin Ševc (LIB) a Tomáš Svoboda (PLZ) po ní míří na dvě plus dvě minuty na trestnou lavici.

42:45
    Kratěna po přesné přihrávce pálil v podstatě do odkryté klece, puk mu ale nesedl a kotouč tak pouze pomalu doskákal k brance.

42:13
    Po tvrdém ataku zůstal na ledě ležet Petr Kadlec. Jaroslav Vlach (LIB) proto dostává dvouminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku a k tomu deset minut osobní trest navrch.

39:21
    Peter Frühauf (PLZ) míří na trestnou lavici za podražení, je tu přesilovka pro Liberec.

38:23
    A pozor! Teď po pokusu jednoho z hostujících hráčů prošel puk mezi betony brankáře, ovšem obrana zasáhla za něj a kotouč nepřešel brankovou čáru!

35:15
    Radivojevič z mezikruží jen těsně minul svou střelou bez přípravy plzeňskou branku!
    SJEDNEJTE SI POJIŠTĚNÍ PRO PŘÍPAD SRÁŽKY SE ZVĚŘÍ U GENERALI

32:30
    A následuje další přesilovka pro Plzeň. Lukáš Derner (LIB) dostává dvě minuty za faul kolenem.

29:23
    Za sekání putuje na trestnou lavici Adam Jánošík (LIB) a je tu první plzeňská přesilovka.

25:59
    Bartovič ujížděl sám na brankáře, jeho bekhendovou kličku ale Machovský vystihl!

21:04
    Obrovská šance! Indrák se dostal před brankáře a Lašáka propálil, kotouč však proskákal těsně kolem pravé tyče mimo branku!

19:41
    Těsně před koncem třetiny mohli hosté snížit! Ondřej Kratěna si sjížděl zprava před branku a nikým nehlídán se dostal až k Lašákovi. Snažil se ho objet, Lašák mu však kotouč vypíchl. K volnému puku se tlačili další hráči v modrém, Tygři však nakonec včas kotouč odklidili do bezpečí.

13:15
    Martin Ševc střílel zcela sám z pravého kruhu a cestu měl absolutně volnou, jeho dělovka ale skončila nad brankou!
    11:44 Jakub VALSKÝ - 2:0

11:44
    A je to již o dvě branky! JAKUB VALSKÝ si u vzdálenější tyče počkal na přihrávku od Vladimíra Svačiny a pohotově doklepl kotouč do sítě!
    Asistence: Vladimír Svačina a Lukáš Vantuch.
    07:42 Branko RADIVOJEVIČ - 1:0

07:42
    Tak to byla paráda! Už se zdálo, že se kotouč dostal z předbrankového prostoru a směřuje do rohu, zde si ho však našel BRANKO RADIVOJEVIČ a vymetl pavučiny v rohu hostující branky!
    Asistence: Dominik Lakaoš.

05:08
    Svačina nyní pálil z úhlu prakticky do prázdné branky, místo toho ovšem pálil ke vzdálenější tyči a trefil brankáře Machovského! Následně kotouč skákal brankovištěm, nikdo z Tygrů však neposunul puk do klece!

04:12
    Uvidíme první přesilovou hru. Lukáš Pulpán (PLZ) dostává dvě minuty za podražení.

04:07
    To byla šance! Po Valského pokusu se puk odrazil před branku, kde po skrumáži střílel Lukáš Krenželok, ale Machovský vleže jeho bekhendový pokus vyrazil do bezpečí!

Dominik Jakubec

Branky a nahrávky: 8. Radivojevič (Lakatoš), 12. Valský (Svačina, Vantuch), 51. Bulíř (Radivojevič, Ševc) – 48. Stach (P. Kadlec, Lev)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Will) – R. Šimek, Ševc (A), Jánošík, Vitásek, Mojžíš (A), Derner – Bartovič, P. Jelínek, L. Krenželok – Lakatoš, Bulíř, Radivojevič (C) – Valský, Plodek, Vantuch – J. Stránský, Bližňák, J. Vlach – Svačina.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Hylák) – P. Kadlec (A), Němeček, Pulpán (A), D. Sklenička, Čerešňák, Frühauf, Slovák – T. Svoboda, Kratěna (C), Lev – Indrák, Kracík, D. Kubalík – Schleiss, Preisinger, Stach – Martin Procházka, Koreis, Kodýtek.

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič – Bláha, Polonyi

Diváci: 7 419