New Jersey – Philadelphia 6:2 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 2:4 (kon.) | Washington – Nashville 1:2 (po pr.)
Columbus – Florida 2:1 (kon.) | Carolina – Minnesota 3:1 (kon.) | Tampa – Toronto 0:5 (kon.)
Ottawa – Chicago 1:2 (kon.) | Edmonton – Boston 7:4 (kon.) | Arizona – Detroit 4:5 (0:1 po s.n.)
Vancouver – Dallas 2:4 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 1:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 17.03.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Play-out extraligy • 4. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Příjemný páteční podvečer z karlovarské KV Areny! V 18 hodin vypukne na ledě místní multifunkční areny souboj čtvrtého kola skupiny o udržení, ve kterém se utkají domácí Karlovy Vary a hostující Pardubice.

HC DYNAMO PARDUBICE

Východočeské Pardubice ani v letošní sezóně nedokázaly zastavit výsledkový sestup z posledních let. Vyvrcholením je tak aktuálně poslední příčka ve skupině o udržení, kterou hosté s velkou pravděpodobností uhájí až do konce play-out. Ztráta na předposlední Karlovy Vary, tedy dnešního soupeře hokejistů Dynama, totiž činí osm bodů a do konce zbývají již pouhé tři zápasy. Co je však podstatnější je fakt, že Východočeši se již mohou delší dobu připravovat na baráž o udržení nejvyšší soutěže.

Výsledkově se však Pardubicím vůbec nedaří. Až v posledním kole dokázali hráči klubu, který ještě před pěti lety bral mistrovský titul, zastavit dlouhou sérii jedenácti porážek. Vítězství si připsali poprvé od konce ledna, kdy senzačně vyloupili led libereckých Bílých tygrů, právě proti karlovarské Energii.

HC ENERGIE KARLOVY VARY

Ani domácím Karlovým Varům se v této sezóně nepodařilo vymanit z výsledkové mizérie a po roce si znovu zahrají baráž o udržení Tipsport extraligy. Oproti loňské sezóně ale hokejisty z lázeňského města může alespoň hřát fakt, že pravděpodobně neskončí po dohrání skupiny play-out na poslední příčce. Vše může rozhodnout již dnešní duel s Pardubicemi, na které mají domácí hráči náskok 8 bodů, zisk jednoho jediného tak dá energetikům jistotu předposlední příčky a tím i poněkud příznivějšího losu na startu baráže.

O co se mohou karlovarští hokejisté opřít, to je jejich zlepšená forma v posledních utkáních. Ze sedmi posledních totiž hned čtyřikrát zvítězili, přičemž body nebrali pouze ve dvou případech.

10.03. Karlovy Vary – Zlín 6:4
    07.03. Olomouc – Karlovy Vary 2:6

Václav Skuhravý – 29 bodů (16+13)
    Tomáš Rachůnek – 28 bodů (12+16)
    Dávid Gríger – 24 bodů (11+13)

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Oba dnešní soupeři se dnes utkají už pošesté v sezóně a ještě čtyři duely je letos čekají v rámci extraligové baráže. V předchozích pěti zápasech si o něco lépe vedli hráči Karlových Varů, kteří třikrát zvítězili. Poslední, pět dnů staré utkání v Pardubicích, však ovládli hokejisté Dynama.

00:21
    Po první návštěvě Energie v útočném pásmu přikrývá Hübl kotouč. Vhazování po jeho levici.

00:33
    Michal Vachovec ihned v začátku utkání schytal tvrdý úder, nakonec se zvedá za bouřlivého potlesku.

00:40
    Energetici berou kotouč do vlastních hokejek a přesouvají se před hostujícího brankáře.

00:57
    K vážné šanci se však domácí nedokázali propracovat a hra se přesouvá k Davidu Honzíkovi.

01:27
    Dynamo se motá v domácí třetině, po chybné rozehrávce však pásmo opouští a vyměňují se hráči na kluzišti.

02:03
    Energie se dostává přes pásmo díky Milanu Mikulíkovi, který tvrdě vypálil, ale jen do mantinelu.

02:33
    Gríger mohl skórovat sám, ale závěrečná střela nebyla příliš ideální.

02:59
    Dynamo se přesouvá do útočné třetiny, kde se snaží domácím řádně zatopit. O konečnou střelu se postaral Ladislav Havlík. Domácí gólman ji raději schoval mezi betony.

03:28
    V rohu hrací plochy probíhá souboj o kotouč.

03:46
    Dynamo nadále zůstává v pásmu, ale ne na dlouho. Do akce se hrne Vojtěch Tomeček.

04:03
    Tomáš Dvořák vypálil od modré čáry, ale Hübl zakročil včas.

04:10
    Pardubice se snaž dostat do třetiny, ale karlovarská obrana je pevnější jak Velká čínská zeď.

04:36
    Vhazuje se v útočné třetině hostů, díky zákroku Davida Honzíka.

04:39
    Hübl rozehrává a Dynamo se řítí do útoku. Obrana domácích je zastavuje a do hry se dostává Energie.

05:06
    Zatím nebyla k vidění žádná vyložená šance, oba týmy předvádějí velmi opatrný výkon.

05:32
    Václav Skuhravý vypálil z padající pozice, ale Hübl byl opět přesný.

06:10
    Dynamo nyní poznalo, jak teplé jsou prameny v Karlových Varech a mělo potíže s dorážkami lázeňáků.

06:37
    Přichází okamžik pro komerční přestávku.

06:54
    Ondřej Beránek vyhodil kotouč z obranné třetiny, ovšem jen do středního pásma, kde si puk přebrali hosté. Akce jsme se žádné nedočkali.

07:34
    Pardubice se snaží zaútočit, ale marně.

07:56
    Martin Rýgl vyslal tvrdou ránu od modré čáry, ochotný bek Tomáš Kaut padl do střely a schytal tvrdou ránu. Naštěstí se vše obešlo bez zranění.

08:00
    Tomáš Dvořák vypálil od kruhů, Hübl střelu podržel a bude se vhazovat po jeho pravici.

08:16
    Dynamo se dostává do útoku a přechází pásma v KV Aréně.

08:50
    Hra se okamžitě přesouvá do útočné třetiny domácích. Milan Davídek netrefil jasnou šanci.

09:21
    Karlovarští se snaží dostat zpět před Hübl a nakonec úspěšně. K jejich smůle si nedokázali vytvořit šanci. Při přechodu do útočného pásma se hosté dopustili ofsajdu a bude se vhazovat ve střední třetině.

09:44
    Tesla nahodila kotouč do pásma, ale tam převzali iniciativu domácí, kteří proplouvali mezi beky, ale k šanci se již nedostali.

10:05
    Po zákroku Davida Honzíka se hra přesouvá do jeho třetiny.

10:10
    Domácí útočí a završují pokus střelou, která nebyla nijak nebezpečná.

10:44
    Dynamo se pokusilo o vyhození, ale aktivní domácí celek jim to nedovolil.

11:30
    Kotouč se dostal až k Davidu Honzíkovi, který vyhodil podél mantinelu zpět k Hüblovi.

11:54
    Pardubice sice hnízdí v útočné třetině, ale že by dokázaly naplnit své touhy o gólu, to se říci nedá.

12:11
    První vyloučení zápasu patří kapitánu Václavu Skuhravému (KVA) za faul loktem bude zpytovat svědomí dvě minuty.

12:17
    Vhazuje se v útočné periodě hostů. Ale domácím se daří bleskově poslat kotouč do bezpečné vzdálenosti a napadají rozehrávky svého soka.

12:52
    Pardubice hledají vhodnou pozici ke střele a bojují o každý kousek ledu v aréně.

13:16
    Hrdý kotel domácích věrně podporuje své oblíbence v oslabení.

13:26
    Střela hostů zamířila jen do ochranné sítě za zády Davida Honzíka.

14:02
    Ondřej Beránek proplul mezi obránci Pardubic a pak byl sražen k zemi. Za tento zákrok si vyloužil trest Ctirad Ovčačík (PCE) na dvě minuty za nedovolené bránění.

14:11
    Petr Chaloupka (PCE) se přidává ke svému spoluhráči na trestnou lavici za podražení.

14:29
    Střela Vladimíra Sičáka byla zastavena zákrok Hüblem.

14:40
    Tomáš Rachůnek promáchl kotouč. Následná střela Henriho Tuominena byla také zabita gólmanem hostů.

14:57
    Dvořák se také pokusil o využití přesilové hry, ale marně. Dávid Gríger poslal střelu příliš vysoko.

15:36
    Dávid Gríger (KVA) oslabí svůj tým na dvě minuty za podražení.

15:50
    Energie byla blízko ke skorování, ale Hübl zabijí každou střelu domácích hokejistů.

16:20
    Pardubice hrají v plném počtu.

16:31
    Hosté zakládají nový útok a přesouvají se před Honzíka.

16:47
    Tam bojují o kotouč s domácími hokejisty.

17:07
    Dynamo se drží neustále v útoku. David Honzík využívá všechny části svého těla k zákrokům.

17:55
    Energie hraje v plném počtu.

18:20
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Václav Skuhravý vypálil, ale Hüblovi se odrazil kotouč přímo před něj, tam stál připravený MILAN DAVÍDEK a s přehledem uklidil puk na své místo. Asistence: Václav Skuhravý, Dávid Gríger.
    18:20 Milan DAVÍDEK - 1:0
    Zdroj: Hokejka TV

18:45
    Energetici nabrali před koncem první části druhý dech a nenechají hostům absolutně nic zadarmo.

19:10
    JAKUB FLEK nyní může poděkovat Ladislavu Havlíkovi. První jmenovaný jen sice sám na hostujícího brankáře, ovšem díky dobře položené hokejce Havlíka se dostal kotouč za záda Jaroslava Hübla. Asistence: Vladimir Sičák.
    19:10 Jakub FLEK - 2:0

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Přestože začátek zápasu byl poměrně poklidný, tak závěr třetiny byl přesným opakem. Milanu Davídkovi se podařilo minutu před koncem vstřelit úvodní branku utkání a několik vteřin po něm se prosadil, díky dobře položené hokejce, Jakub Flek. Stav utkání po první části zápasu je 2:0 a na další góly si musíme počkat do druhé třetiny, která začne v 18:53

Pánové sudí již krouží na ledové ploše.

K sudím se připojují domácí hokejisté a v mžiku i červení hosté.

20:01

20:03
    Energetici se berou kotouč a přesouvají se přes střední pásmo k hostům.

20:21
    Přihrávku do mezikruží dostal DÁVID GRÍGER od Rachůnek. První jmenovaný se přesně trefil pod horní tyčku Hüblovy svatyně. Asistence: Tomáš Rachůnek, Martin Rohan.
    20:21 Dávid GRÍGER - 3:0

21:30
    Zelená lavina se tlačí v útočné třetině a dostává hosty pod tlak.

21:54
    Ke štěstí hostů se jim daří vyhodit a David Honzík nahození raději pohlídal.

22:01
    Dynamo se ujímá kotouče, ale nedokáží jej zasadit do branky Honzíka.

22:22
    Energetici se dostávají z tlaku hostů a míří před gólmana Dynama.

22:53
    Lukáš Nahodil (PCE) opouští svůj tým kvůli držení na dvě minuty.

22:59
    Pardubice vyhazují až za Honzíka, Karlovy Vary se mžiku dostávají zpět do útočné třetiny.

23:24
    Obrana hostujících hráčů však nenechá Energii řádně zaútočit a každou šanci likviduje.

23:55
    Každá zeď se jednou zboří, a tak se také stalo. Přesilovou hru proměňuje VOJTĚCH TOMEČEK, který dorazil kotouč za záda Hübla po střele Tomáše Rachůnka. Asistence: Tomáš Rachůnek
    23:55 Vojtěch TOMEČEK - 4:0

24:09
    Ve zlomku vteřiny se snaží Energie splnit přání domácích fanoušků o pátý gól. Ovšem na koni byl hostující tým, který díky své aktivitě, roztavil led po Davidem Honzíkem.

24:58
    Dušek si přebírá kotouč a pokusil se vyhodit, ale marně. K šanci se dostal Lukáš Nahodil, ale gólman karlovarských hokejistů je přesný jako švýcarské hodinky.

25:17
    Karlovy Vary plují po ledové ploše a hrají si s obranou Dynama.

25:43
    Pardubice uklidňují hru za vlastní brankou a přesouvají se dopředu.

26:07
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    V útoku skončilo veškeré snažení. RASTISLAV ŠPÍRKO získal rychlou přihrávku od Zídka. Na milimetry přesně propálil bezmocného Davida Honzíka, který se za jeho střelou stačil jen ohlédnout. Asistence: Ladislav Zídek, Jan Ščotka.
    26:07 Rastislav ŠPIRKO - 4:1

26:50
    Komerční přestávka.

26:59
    Karlovarští se drží v pásmu hostů. Obránci Dynama blokují střely, které směřují na Jaroslava Hübla.

27:24
    Vladimír Sičák posouvá tým dopředu a Energie se zabydluje v útočném pásmu.

28:10
    Po chybě se musí domácí pásma vzdát. Energie za vlastní brankou zakládá nový útok.

28:45
    Ihned se uchycuje v pásmu a hledá pozici ke střele.

29:21
    Marek Baránek (KVA) v souboji s Tomášem Kautem získává trest na dvě minuty za sekání soupeře.

29:39
    Lázeňáci vyhazují do bezpečné vzdálenosti a posouvají se dopředu.

30:02
    Ve vlastním oslabení se dokázal prosadit PETR STLOUKAL ranou od modré, který jen sám na Jaroslava Hübla a splnil tak přání fanoušků o pátou branku. Asistence: Tomáš Dvořák.
    30:02 Petr STLOUKAL - 5:1

30:28
    Pardubice zápas nijak nezahazují a a velmi důsledně bojují o to, aby se dostaly zpět do zápasu.

31:02
    Hlasitý potlesk fanoušků si vysloužili domácí hokejisté za výkon, který doposud předvádí.

31:24
    Baránek opouští trestnou lavici a domácí hrají v plném počtu.

31:39
    Střela Bárty skončila v ochranné síti za Davidem Honzíkem.

31:44
    Vhazuje se po pravici domácího brankáře.

31:50
    Dynamo se dostává za vlastní branku a pokouší se o útok.

32:07
    Teď však maří důsledná obrana domácích.

32:29
    Tomeček promáchl kotouč v mezikruží.

32:43
    Hra se přesouvá před Davida Honzíka, kde nyní hrozilo Dynamo.

32:58
    Martin Rýgl přebírá puk a míří dopředu.

33:15
    Ke střele se dostal Jakub Flek, ale označkoval jen plexisklo za zády Hübla.

33:33
    Energetici napadají rozehrávku soupeře. Po vlastní chybě v útočném pásmu jsou nuceni ze třetiny odejít a zkoušejí to znovu.

34:04
    Na druhé straně se dostal do šance Bárta, ale ten zapomněl cestou kotouč a vystřelil naprázdno.

34:13
    Přichází čas na komerční pauzu.

34:15
    Lukáš Nahodil vystřelil na Honzíka, který se musel zorientovat, aby našel kotouč a přikryl ho lapačkou.

34:25
    Zelená lavina se přivalila do útočné třetiny, kde nyní bojuje o puk.

34:55
    O třetinu ve vteřině přichází kvůli nepřesné přihrávce.

35:22
    Milan Davídek inkasoval ránu hokejkou do obličeje a rychle odcestoval z bojiště.

36:14
    Dynamo se přebírá puk a spěchá do útočné třetiny.

36:36
    Energetici berou puk do vlastních rukou a dostávají se přes střední pásmo až do útoku.

37:03
    Jako první se v souboji o touš probralo Dynamo a hnízdí v útočné třetině.

37:38
    Velmi důsledný hokej plný osobních soubojů předvádí oba celky.

37:53
    Nahodil vypálil, zamířil jen do ochranné sítě za zády Honzíka.

38:10
    Přesnou přihrávku od Sičáka získal Bárta. Honzík nedovolil kotouči, aby přešel přes jeho svatyni.

38:40
    Pardubice zatopily před Honzíkem a ihned se vrací zpět.

39:07
    Zbývá poslední minuta druhé části.

39:07
    Ctirad Ovčačík (PCE) odpyká trest za hráčskou lavici, jelikož Dynamo hrálo v šesti.

39:17
    Energetici se valí kupředu.

39:28
    Hráči v zeleném hledají vhodnou pozici ke střele.

39:50
    Dělová rána označkovala jen mantinel za zády Hübla.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Ve druhé části přidali karlovarští hokejisté další tři branky. Autorem třetího gólu se stal Dávid Gríger ve 21. minutě. Následující branku přidal Vojtěch Tomeček. Dynamu se podařilo snížit, konkrétně Rastislavu Špirkovi. Energie dlouho nezahálela a přidala pátou branku, o kterou se postaral Petr Stloukal. Rozhodující třetina začne v 19:46

Karlovarským tým se připravuje na závěrečné dějství.

Jaroslav Hübl si připravuje předbrankový prostor na posledních dvacet minut.

40:01

40:02
    Energie bere kotouč do vlastních hokejek a míří k Hüblovi.

40:27
    Bleskově hosté vyhazují kotouč.

40:41
    Domácí se v přesilové hře drží v útočném pásmu, ale příliš kombinují.

41:14
    Hosté hrají v plném počtu.

41:48
    Na ledě leží Poulíček, který se nakonec zvedá za potlesku obou fandících táborů.

41:48
    Poulíčkovo trest odpyká Ladislav Havlík (PCE), který odchází na dvě minuty za

42:03
    Domácím se nedaří usadit v útočné třetině.

42:20
    Dynamu se daří okamžitě vyhazovat touš do bezpečné vzdálenosti.

42:50
    Karlovy Vary mají velké potíže s přesilovkovým rozestavením.

43:13
    Hübl neměl kotouč zcela pod kontrolou. Energetici se snažili dotlačit puk za záda hostujícího brankáře, ale marně.

43:15
    Karlovarští se uchytili v pásmu a hledají vhodnou pozici ke střele.

43:37
    Tomeček mířil na Mikulíka, který neproměnil obrovskou šanci zápasu, když netrefil odkrytou branku.

44:03
    Hosté hrají v plném počtu. Střelu Rachůnka zazdil Jaroslav Hübl svým zákrokem.

44:04
    Dynamo vzalo puk sice do své péče.

44:16
    Lázeňští hokejisté se pokouší dostat od pásma, ale dominantním týmem je v tento okamžik Dynamo.

44:48
    Přesto si nedokáže vydobít žádnou akci.

45:11
    V zápase platí heslo "Nedáš, dostaneš." To nyní předvedl JAKUB FLEK, který zavěsil kotouč od víko a Hübl se stačil za jeho ránou jen ohlédnout. Asistence: Antonín Dušek.
    45:11 Jakub FLEK - 6:1

45:37
    Domácí v play-out předvádí famózní výkony, a to předvádí i dnes.

46:02
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Ondřej Panna – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Ladislav Havlík.
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Sebastián Gorčík – 2 min., hrubost).

46:53

46:55
    Energie se sice drží v útočném pásmu, ale mžiku se hra přesouvá na druhou stranu kluziště, kde se neodehrálo nic zásadního.

47:36
    MATĚJ BERAN snižuje manko Dynama. Sjel si do mezikruží a dokázal prostřelit i přes bránícího karlovarského hráče. Asistence: Jan Ščotka
    47:36 Matěj BERAN - 6:2

48:07
    Oba celky hrají v plném počtu.

48:20
    Energie se dostala do třetiny, ale rychlo o ni přichází, díky vypuzení od Tesly.

48:56
    Josef Zajíc vypálil od kruhů. Jeho střela mířila mimo brankoviště.

49:20
    Dynamo se opět dostává dopředu, ale po chybě mohl zvonit gól pro Energii. Do šance se dostal Petr Stloukal.

49:45
    Ján Sýkora ujel na Honzíka, ale zeď domácích se rychle vzpamatovala a v rámci pravidel zabránila mu ve střele.

50:06
    Na ledě probíhá spíše plácaná, kdy ani jeden z týmů nechce zbytečně chybovat.

50:38
    Energetici se tlačí před Hübla. Střela Davídka zasáhla jen mantinel.

51:06
    Za držení Milana Davídka odchází zpytovat svědomí Petr Chaloupka (PCE) na dvě minuty.

51:11
    Dynamo se ihned osvobozuje. Energie na sebe nenechá zanevřít a peláší zpět do útočné třetiny.

51:42
    Již třetím hráčem na trestné lavici hostů se stává Marek Trončinský (PCE) za vysokou hůl.

51:42
    Téměř minutu a půl bude Energie hrát dvojitou přesilovou hru.

52:05
    Dvojitá přesilová hra je proměněna díky DÁVIDU GRÍGEROVI, který zasadil kotouč přímočaře pod víko. V takové rychlosti, že Jaroslav Hübl nestačil jeho střelu ani zaregistrovat. Asistence: Marek Baránek, Martin Rýgl.
    52:05 Dávid GRÍGER - 7:2

52:35
    Splní hokejisté v zelených dresech přání fanouškům o deset gólů?

52:57
    Domácí se stále drží před Hüblem. Ten stačil střelu Fleka vykopnout betonem.

53:30

53:49
    Karlovy Vary jsou aktivnějším týmem na ledové ploše a dávají hostům najevo, že oni tu jsou doma.

54:13
    KV Aréna se stala hradem Energetiků a bude velmi těžké prolomit hradby této pevnosti.

54:20
    Dynamo přebírá kotouč a stále se pokouší dorovnat skóre zápasu.

54:45
    Po odpískání, kdy byl útočící hráč v brankovišti, přichází chvilka na komerční přestávku.

54:56
    Energetici za vlastní brankou rozehrávají další útok.

55:15
    Nepodařilo se jim však projít skrz obranu Dynama, a tak rychle spěchají zpět do své obranné třetiny.

55:40
    Dynamo se znovu pokouší o překonání Honzíka, ale marně.

56:14
    Karlovarští mají puk na svých hokejkách a dostávají se do pásma. Po nepřesné přihrávce o něj přichází.

56:59
    Při přechodu do útočného pásma se dopustilo Dynamo ofsajdu.

57:21
    Nahození Vojtěcha Tomečka uklidil Hübl do lapačky.

Dnešní utkání sleduje 1874 diváků.

57:41
    Energie zatápí v útočné třetině. O pásmo sice domácí přišli, ale při přechodu zpět se dopustili ofsajdu.

58:05
    Dorážka Duška nedošla k Hüblovi.

58:30
    Karel Nedbal (PCE) nehrál podle pravidel a vysloužil si dvouminutový trest za držení.

58:36
    Do konce zápasu zbývá jedna minuta.

58:49
    Karlovy Vary se drží v pásmu, ale vždy je na okamžik.

58:57
    Martin Rýgl (KVA) musí zpytovat svědomí dvě minuty za hrubost.

59:03
    Weinhold míří dopředu, kde jeho cesta končí a hra se přesouvá na druhou stranu.

59:28
    Jakub Flek jel sám na Hübla, ale nedokázal zakončit.

59:38
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matěj Beran – 2 min., hákování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Petr Chaloupka.

59:49
    Hübl se naposledy zřejmě dotkl kotouče.

59:58
    Poslední zásah do puku si vysloužil Tomáš Rachůnek, který skoro propálil Hübla.

Karlovy Vary vysoko porazily Dynamo 7:2. Ve třetí třetině dokázali domácí přidat ještě dvě branky, konkrétně Jakub Flek a Dávid Gríger. Dynamo sice snížilo, ale víc již nedokázalo.
    Ode mne to je pro dnešní večer vše, přeji pěkný víkend, loučí se Kamila Ströerová. (20:28:06)

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 19. Davídek (Skuhravý, Gríger), 20. Flek (Sičák), 21. Gríger (T. Rachůnek, M. Rohan), 24. V. Tomeček (T. Rachůnek), 31. Stloukal (Tomáš Dvořák), 46. Flek (Dušek), 53. Gríger (Baránek, Rýgl) – 27. Špirko (Zídek, Ščotka), 48. Beran (Ščotka)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – M. Rohan, Sičák (A), Harant, Baránek, Tomáš Dvořák, Rýgl, Weinhold – T. Rachůnek, Gríger, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Tuominen, V. Tomeček – O. Beránek, Dušek, Flek – Davídek.
    HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Ovčačík, Trončinský, Chaloupka, Nedbal, Ščotka, Havlík, Zajíc – Špirko, Rolinek (C), Poulíček – P. Sýkora (A), Panna, Tomášek – J. Sýkora, Beran, Nahodil (A) – Bárta, Starý, T. Kaut – Zídek.

Rozhodčí: Bejček, Svoboda – Jelínek, Pešek