Zlín sledge – SHK Mustangové 3:2 (1:0 po s.n.)
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0) Stav série: 2:0
SHK Mustangové AUTO IN
Pátek 17.03.2017, 18:30 • PSG aréna • Česká para hokejová liga • Finále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
    Živý přenos

Na programu je dnes druhý zápas finálové série mezi Zlínem a Mustangy z Pardubic. V prvním zápase zvítězil Zlín na hřišti Mustangů 3:1. Jestliže dokáže Zlín zvítězit i dnes, získá jako první v historii zlatý hattrick.

SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina, Z. Hábl (C), Šafránek – Stodůlka (A), Palát (A), D. Hábl, Joppa, Ligda, Slováček, Rauš

SHK Mustangové AUTO IN: Boček (Drahý) – Štěpják, Kvoch. J. Kubeš, P. Kubeš (C), R. Buhr – Motyčka, Michalec, Horníček, V. Buhr, Doležal (A), Kořínek, Chudomoský, Ledvinka.

00:01

03:00
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hosté se jako první dostávají do vedení.

4:00
    Domácí jdou nyní ze všech sil za vyrovnáním. Před Bočkem bylo nyní útočné komando Hábl – Palát, ale ani jeden nedokázal kotouč protlačit za čáru.

5:30
    Do samostatného úniku se dostal Marián Ligda, po něm se ke střele z hranice brankoviště dostal Julina, ale Boček kryje.

5:46
    Marián Ligda to nyní zkusil z mezikruží, ale brankář Pardubic je stále bezchybný.

11:00
    Do dobré pozice se dostal Pavel Julina, ale trefil jen clonícího Kvocha.

11:47
    Zlínští jsou i nadále aktivnějším týmem, avšak k vytouženému vyrovnávacímu gólu to zatím nevede.

14:00
    Zakázané uvolnění vrací hru před Bočka.

14:30
    V dobré šanci byl opět David Hábl, po jehož střele ještě dorážel Joppa. Brankář Mustangů však svůj tým opět podržel.

15:00

Velké množství šancí, avšak žádný gól. I tak by se dala charakterizovat první třetina z pohledu domácího SHK LAPP. Pardubice však z ojedinělé šance vytěžily branku, která určila stav po první třetině, který je 0:1.

15:01

15:20
    Do obrovské šance se hnal Zdeněk Šafránek, jenž jel sám na Bočka. Branku však netrefil!

17:37
    Po kombinaci pardubických se před Molkem ocitl osamocený Michalec. Kotouč však netrefil ideálně a Molek s ní neměl žádné větší problémy.

18:41
    Nápor Zlína pokračuje, avšak branka Bočka je stále zakletá.

20:48
    Stále trvající nápor zlínských vyústil ve střelu Pavla Juliny. Boček měl s jeho projektilem velké problémy, ale nakonec puk našel ve výstroji.

22:03
    Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Tomáš Kvoch – 2 min).

23:10
    Domácí zavezli puk do útočného pásma.

24:10
    Pardubičtí však nedovolují svému soupeři se dostat k brance.

25:00
    V rohu kluziště probíhal boj o puk, následně se dostal před branku,ale vyrovnání se nekoná.

25:50
    David Hábl se dostal ke střele, ale mířil nad branku.

27:00
    Pardubice se pohybovaly v útočném pásmu, ale nedokázaly se prosadit.

28:02
    Joppa byl vyslán do útoku, ale jeho střela nekončí vyrovnávací brankou.

29:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny, Joppa dostal přihrávku na střed hřiště před branku, ale nedokázal se dostat k tomu, aby vystřelil.

29:55
    Zlín se již skoro radoval z branky, avšak střelu Zdeňka Hábla kryje Boček.

30:00

Po druhé třetině stále platí stav 0:1 pro tým z Pardubic, které drží jednogólový náskok.

30:01

30:15
    Zlín se ihned po buly vrhá do útoku.

31:38
    Zlín má nyní problémy se dostat do útočné třetiny a usadit se zde a případně něco vymyslet.

32:57
    Zlín bojoval o puk v rohu kluziště, nakonec puk získává soupeř a ten vyváží puk do středního pásma.

33:29
    Po vyhraném buly se dostal ke střele Julina,ale jeho střela neskončila v brance.

35:02
    Palát David se snažil v útočné třetině dostat k nějaké šanci, ale byl výborně ubráněn na pravé straně kluziště.

36:04
    Zdeněk Hábl už se chystal dopředu, ale byl zastaven čárovým rozhodčím pro ofsajd.

36:18
    Boček nahozený puk raději přikryl a bude se vhazovat po jeho pravici.

36:32
    Zlínu se po buly podařilo udržet v útočné třetině, ale zatím bez střely na bránu.

36:48
    Nakonec se puk dostal až k Bočkovy a ten puk přikryl a nyní se bude vhazovat po jeho levé ruce.

37:26
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín se nakonec dočkal vyrovnávací branky, kdy puk dostal do jízdy ZDENĚK HÁBL a ten vyrovnává stav utkání.
    37:26 HÁBL - 1:1

38:22
    Zlínu to netrvalo dlouho a prosazuje se podruhé v tomto utkání a otáčí vývoj zápasu. Branku střílí ZDENĚK HÁBL.
    38:22 HÁBL - 2:1

40:12
    Po další akci Zlína nekončí puk v síti, ale Boček jej chytá.

41:26
    Střelu z dálky vyráží před sebe Molek, puk naštěstí dojel jeho spoluhráč a nebezpečí je zažehnáno.

42:35
    Pardubice z ničeho nic srovnávají stav utkání, kdy se prosazuje střelou ze střední vzdálenosti PAVEL KUBEŠ.
    42:35 KUBEŠ - 2:2

43:29
    Palát ujížděl sám na branku, nakonec jeho střela končí mimo tři tyče.

44:30
    Půl minuta do konce utkání a stav je 2:2.

45:00

Základní hrací doba nám vítěze neurčila a za malou chvíli přijde prodloužení.

45:01

45:19
    Pardubice se ihned vydaly směr branka Boček, Motyčka se však nedostal k zakončení, byl dobře ubráněn.

47:10
    Nyní dvě nepřesné střely na branku Bočka, ani jedna nekončí gólem.

48:40
    Zlínští se dostali k přihrávce z levé strany, ale nikdo před brankou nebyl v ideální pozici.

49:42
    Po střele musel zasahovat Boček a bude se vhazovat.

50:00
    Prodloužení skončilo.

Prodloužení nám taktéž vítěze neurčilo a na řadu přijdou nájezdy.