West Brom – Arsenal 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Watford 1:0 (kon.) | Everton – Hull City 4:0 (kon.)
Stoke – Chelsea 1:2 (kon.) | Sunderland – Burnley 0:0 (kon.) | West Ham – Leicester 2:3 (kon.)
Bournemouth – Swansea 2:0 (kon.)
Sunderland AFC
0:0 (0:0)
Burnley FC
Sobota 18.03.2017, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 29. kolo

To je pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji krásný zbytek dne! (17:54:46)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:3.
    Střely mimo: 7:8.
    Rohy: 3:5.
    Ofsajdy: 0:1.
    Fauly: 14:7.

Je to tady. Rozhodčí naposledy píská do píšťalky a ukončuje tak utkání mezi Sunderlandem a Burnley. Gólu jsme se nedočkali ani v jednom z poločasů, takže oba týmy získaly po bodu.

90+4

90+3
    Pomalu končí nastavení, během několika sekund bude utkání ukončeno.

90+2
    Heaton předvedl perfektní zákrok po střele Boriniho! Brankář Burnley doslova zachránil svému týmu bod!

90+1
    Hosté měli k dispozici rohový kop. Pickford dokázal vyrazit míč za vápno.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Poté, co se míč dostal mimo hřiště, jej do hry pošle Pickford. Během několika desítek sekund bude jasné, kolik minut rozhodčí nad rámec řádné hrací doby nastaví.

88
    Blíží se závěr zápasu. Míč na polovině hostí drží Burnley. Ward poslal míč do vápna, jenže obránci Sunderlandu pozorně balon odpálili mimo nebezpečné území.

87
    V krátkém sledu si připsal Pickford dva zákroky. Nejprve lapil slabou střelu za hranicí vápna, následně vychytal Vokese, který pálil z pravé strany vápna!

86
    Další žlutá karta. Tentokrát ji vidí Jones (SUN), zřejmě za ostré slovní protesty, které měl proti výroku sudího.

85
    N'Dong byl faulován nedaleko vápna Sunderlandu. Z přímého kopu se urodil centr, na který si naskočil Vokes, bohužel pro hosty mířil nad.

84
    Do konce zápasu zbývá prakticky pět minut a nastavení. Vypadá to, že se gólu nedočkáme.

82
    Čas se krátí, kulatý nesmysl stále drží fotbalisté Sunderlandu. Jsou však na své polovině.

81
    Borini (SUN) dostává za svůj faul žlutou kartu.

80
    Deset minut před koncem mají míč na svých kopačkách domácí. Ti se budou snažit překonat obranný val soupeře.

79
    Khazri poslal míč na Defoa za obranu Burnley, útočník domácího celku byl u balonu později než vybíhající Heaton.