West Brom – Arsenal 3:1 (kon.) | Crystal Palace – Watford 1:0 (kon.) | Everton – Hull City 4:0 (kon.)
Stoke – Chelsea 1:2 (kon.) | Sunderland – Burnley 0:0 (kon.) | West Ham – Leicester 2:3 (kon.)
Bournemouth – Swansea 2:0 (kon.)
West Ham United
2:3 (1:3)
Leicester City
Sobota 18.03.2017, 16:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 29. kolo

Leicester City zásluhou gólu Jamieho Vardyho ze závěru prvního poločasu a třem spektakulárním zákrokům Kaspera Schmeichela, který v úvodu nastavení ve stoprocentní šanci vychytal Andyho Carrolla, slaví na Olympijském stadionu v Londýně v letošní sezóně Barclays Premier League první venkovní výhru. West Ham měl obrovský tlak a šance, jenže vyrovnat se mu nepodařilo. Nádherný zápas! Konečný výsledek: West Ham United 2 Leicester City 3. (17:59:13)

90+7

90+7
    Nastavení se právě stalo minulostí a Kasper Schmeichel odkopává od brány. To je zřejmě konec!

90+6
    Danny Drinkwater zablokoval střelu West Hamu na hranici šestnáctky hrudí a o penaltě nemůže být ani řeč.

90+5
    Islam Slimani si zaběhl za obranu na nádherný pas a ocitl před bránou úplně sám, jenže Darren Randolph proti němu včas vyběhl a fantastickým zákrokem jeho pokus vyrazil!

90+4
    Fotbalisté West Hamu posílali do šestnáctky z pravého křídla centr, který Kasper Schmeichel bez problému lapil.

90+3
    Ahmed Musa se snažil prosadit na levé straně šestnáctky, jenže byl odstaven o míče, pro který si došel Darren Randolph. Polovina z nastavení už je téměř pryč.

90+2
    West Ham rozehrál standardní situaci a po sraženém míči, který prošel mezi hráči ve zdi, se ocitl na značce pokutového kopu v obrovské šanci Andy Carroll! Ve stoprocentní šanci ale selhal, když míč napálil těsně nad zemí pouze do levé ruky Kaspera Schmeichela, který předvedl v dnešním utkání třetí absolutně senzační zákrok! Nebýt jeho, je vyrovnáno.

90+1
    André Ayew mezi dvěma protihráči pronikal směrem k hranici šestnáctky a Onyinye Wilfred Ndidi ho ostrým skluzem sestřelil! Volný přímý kop pro West Ham United v úvodu nastavení, které potrvá necelých šest minut. Dost času.

90+1
    Nad rámec zápasu bylo nastaveno 6 minut!

90
    Leicester v závěru utkání hodně zjednodušil hru a jakmile se dostane k míči, okamžitě ho odkopává na poloviny West Hamu. Za chvíli se dozvíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Běží poslední dvě minuty utkání a Leicester si na Olympijském stadionu v Londýně koleduje o gól. Díky ošetřování Yohana Benalouaneho a následném střídání ale tlak West Hamu opadl.

88
    Arthur Masuaku posílal z levého křídla do šestnáctky ostrý střílený centr, který byl na přední tyči odvrácen.

87
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Riyad Mahrez, přichází Ben Chilwell.

86
    Obránce Leicesteru odešel po ošetření za postranní čáru a poté se okamžitě vrátil za pískotu zpět na hřiště.

85
    Yohan Benalouane je ošetřován a nakonec to vypadá kromě zápěstí také na poraněný loket, který to nepříjemně odnesl.

84
    Yohan Benalouane podstoupil hlavičkový souboj s Andy Carrollem a vypadá to, že si nepříjemně poranil zápěstí.

83
    Cheikhou Kouyaté byl zřejmě hráčem, který se po dalším rohovém kopu uprostřed šestnáctky v blízkosti brány ocitl v obrovské šanci a Kasper Schmeichel už byl překonaný, na brankové čáře ho ovšem zastoupil Danny Drinkwater! Vzápětí zpoza šestnáctky pálil Andy Carroll a brankář Leicesteru jeho přízemní pokus sebral ze země.

Tomáš Reiner

Branky: 20. Lanzini, 63. A. Ayew (Carroll) – 5. Mahrez (Vardy), 7. Huth (Albrighton), 38. Vardy (Ndidi)

Karty:   56. Drinkwater (LEC)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:14.
    West Ham United: Randolph – Byram, Fonte, Reid (C) (18. Snodgrass), Cresswell (73. Masuaku) – Kouyaté, Obiang (67. E. Fernandes) – Antonio, Lanzini, A. Ayew – Carroll.
    Náhradníci: Adrián – Masuaku, Collins, Nordtveit, Feghouli, Snodgrass, E. Fernandes.

Leicester City: Schmeichel (C) – Simpson, Huth, Benalouane, Fuchs – Mahrez (87. Chilwell), Ndidi, Drinkwater, Albrighton – Okazaki (76. A. Musa), Vardy (76. Slimani).
    Náhradníci: Zieler – Chilwell, A. King, Amartey, Gray, Slimani, A. Musa.

Rozhodčí: Roger East