Wolfsburg – Darmstadt 1:0 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Hertha 4:2 (kon.) | Augsburg – Freiburg 1:1 (kon.)
W. Brémy – RB Lipsko 3:0 (kon.) | Hoffenheim – Leverkusen 1:0 (kon.) | Frankfurt – Hamburg 0:0 (kon.)
FC Augsburg
1:1 (1:1)
SC Freiburg
Sobota 18.03.2017, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 25. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:29)

Dnešní utkání nabídlo hodně slabou podívanou, v podstatě se nedělo téměř celou dobu nic, kromě poslední čtvrt hodiny v první půli. Sledovali jsme hodně nervózní a urputnou bitvu, která zaslouženě skončila nerozhodně.

90+2

90
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Ignjovski (SC Freiburg).

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, diváci sice neúnavně fandí, ale dnes to vypadá prostě a jednoduše na remízu.

88
    Závěr zápasu nijak nevybočuje z dosavadního průběhu zápasu, který se odehrával převážně ve středu hřiště.

87
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Nils Petersen.

87
    Pas dopředu, kam si nabíhá Raúl Bobadilla (Augsburg), jenže snahu domácích přerušuje odpískaný ofsajd.

86
    Marwin Hitz (Augsburg) rozehrává od své branky, ve dvou hráčích nyní hosté napadají rozehrávku.

85
    A míč směřuje, místo dopředu, dozadu, diváci pískají.

84
    Augsburg se nyní drží na útočné polovině, ale překonat pevnou defenzivní hráz soupeře je zatím nad síly domácích.

83
    Alexander Schwolow (Freiburg) si musí pospíšit s rozehrávkou, což se mu povedlo, míč letí do středového kruhu, kde ale jeden z hostujících hráčů fauluje.

81
    Statistika držení míče – 48% : 52%.

80
    Posledních deset minut před námi, pas z pravé strany míří před branku Freiburgu, kde hlavičkuje Moritz Leitner, ale míč míří zhruba dva metry vedle branky hostů.

78
    Emoce na lavičce domácího týmu, trenérovi Augsburgu se nelíbí předváděná hra.

77
    Defenziva Augsburgu drží míč na své polovině, Georg Teigl poté nakopává míč na polovinu soupeře, ten odvrací do autu.

76
    Konstantinos Stafylidis (Augsburg) rozehrál, ale stejně jako kdykoliv předtím, ani nyní se domácí do zakončení nedostávají.

75
    Volný kop pro Augsburg, je to na útočné polovině, ale daleko od branky soupeře.

Martin Dvořák

Branky: 38. Stafylidis (Teigl) – 30. Niederlechner (pen.)

Karty:   29. Hitz (AUG), 41. Ku (AUG) – 33. Günter (FRE), 90. Ignjovski (FRE)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 10:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:22.
    FC Augsburg: Hitz – Danso (73. Rieder), Gouweleeuw (28. Kačar), Hinteregger – Teigl, Kohr, Morávek (64. Bobadilla), Stafylidis – Či Tong-won, Leitner, Ku.
    Náhradníci: Luthe – Altintop, Kačar, Max, Bobadilla, Usami, Rieder.

SC Freiburg: Schwolow – Gulde, Schuster, Kempf – Kübler (46. Ignjovski), Höfler (37. Abrashi), Frantz, Günter – Haberer, Philipp (87. Petersen) – Niederlechner.
    Náhradníci: Gikiewicz – Söyüncü, Torrejón, Abrashi, Ignjovski, Grifo, Petersen.

Rozhodčí: Stegemann – Fischer, Storks