Nantes – Nice 1:1 (kon.) | Nancy – Lorient 2:3 (kon.) | Bordeaux – Montpellier 5:1 (kon.)
Toulouse – Rennes 0:0 (kon.) | Angers – Guingamp 3:0 (kon.)
Angers SCO
3:0 (0:0)
EA Guingamp
Sobota 18.03.2017, 20:00 • Stade Jean-Bouin, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:05:48)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:6. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:6.
    Domácí vyhráli třetí domácí zápas v řadě a udělali důležitý krok v cestě za záchranou

Zápas je u konce a z výhry 3:0 se raduje domácí tým. Angers po přestávce přepnulo na vyšší rychlostní stupeň a obrana Guingampu najednou přestala stíhat. První gól padl v 63. minutě, kdy se po narážečce prosadil Jonathan Bamba. O pět minut později skóroval zblízka Thomas Mangani a výsledek pak v 83. minutě uzavřel parádním sólem Famara Diédhiou. Angers tak zapomněli na vysokou porážku z minulého týdne a udělali velkou radost svým fanouškům.

90+3

90+3
    Ten ale domácí zvládli odvrátit. A celkem bez problémů.

90+2
    Po Saliburově střele zpoza vápna a zákroku gólmana Michela uvidíme ještě jeden rohový kop.

90+1
    Ikoko nevybojoval ani roh, zahrávat se bude od branky domácího týmu.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Další útok Angers skončil střelou nad, to už ale domácí nemusí moc trápit.
    88. Pépé a jeho rána do tyče

88
    Málem to naopak bylo 4:0, po dalším rychlém přechodu do útoku napálil Pepe tyč!

87
    Guingamp se snaží alespoň o zkorigování tohoto nepříznivého výsledku, jenže jak to tak vypadá, dnes jim nebude přáno.

86
    Po centru od rohového praporku hlavičkoval Diallo, Michel jeho pokus dokázal vyrazit a Briand poté pálil vysoko nad.

85
    Roh pro hosty, vybojoval jej De Pauw.

84
    Angers v poklidu kontrolují hru a diváci už oslavují.

84
    Poslední střídání Angers, Karla Toka Ekambiho nahradil Nicolas Pépé.
    83. Famara DIÉDHIOU - 3:0

83
    Angers právě vstřelilo branku!
    Už je asi rozhodnuto. Na půlce se totiž k míči dostal FAMARA DIÉDHIOU, obešel dva protihráče a najednou stál proti brankáři, kterého dokázal překonat umístěnou střelou – 3:0.