Olomouc B – Třebíč 4:2 (kon.) | Zlínsko – Petřkovice 2:2 (kon.) | Hulín – HFK Olomouc 1:0 (kon.)
Vyškov – Slovácko B 0:0 (kon.) | Hlučín – Zlín B 2:1 (kon.) | Blansko – Mohelnice 1:1 (kon.)
Líšeň – Kroměříž 1:3 (kon.)
FK Blansko
1:1 (1:1)
FK Mohelnice
Sobota 18.03.2017, 15:00 • stadion na Mlýnské, Blansko, UT • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (17:31:57)

Druhý poločas už žádné branky nenabídl, a tak dnešní střetnutí mezi Blanskem a Mohelnicí končí remízou 1:1. To znamená, že oba celky si do tabulky MSFL zapisují shodně po jednom bodu. Jedinými dvěma střelci jsou na domácí straně Minx, na straně hostí Fiala z pokutového kopu.

90

80
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Jan Trtílek, přichází Dominik Duda.
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Jan Minx, přichází Jiří Kratochvíl.

46
    Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Martin Vokoun, přichází Milan Olejník.

46

V prvním poločase mohli diváci vidět dvě branky. Záhy po zahájení utkání se trefilo Blansko zásluhou Minxe. Radost z branky ale domácím vydržela pouze sedm minut. V 16. minutě proměnil pokutový kop hostující Fiala, který tak dal zápasu poločasovou podobu skóre 1:1.

45+1

35
    Žlutou kartu dostává Martin Vokoun (FK Mohelnice).

16
    Mohelnice právě vstřelila branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je VLASTIMIL FIALA. Rázem je skóre opět vyrovnané.

15
    Byla nařízena penalta ve prospěch Mohelnice.

9
    Blansko právě vstřelilo branku!
    O úvodní branku dnešního střetnutí se postaral JAN MINX. Blansko se dostává velmi brzy do vedení.

1

FK Blansko: Floder – Gromský, Šplíchal, Hanuš, Koláček (C) – Chloupek, Kučera, Kolařík, Minx – Trtílek, Stehlík
    Náhradníci: Juran – Feik, Duda, Kratochvíl, D. Šmerda

FK Mohelnice: Hora – Kuba (C), Pinkava, Fiala, Markovič, Fišara, Hapal, Heidenreich, Bača, Vokoun, Bzirský
    Náhradníci: Václav – Marák, Srdýnko, Muzikant, Svoboda, Olejník, Kožela

Rozhodčí: Jiří Slabý – Lukáš Lakomý, Jan Polanský.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.