Teplice – Příbram | 3:0 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Znojmo | 0:1 (kon.) | | | Opava – Ostrava | 0:1 (kon.) | | | Prostějov – Frýdek-Místek | 1:2 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 0:0 (kon.) | | | Vlašim – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) |
West Brom – Arsenal | 3:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Watford | 1:0 (kon.) | | | Everton – Hull City | 4:0 (kon.) |
Stoke – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Sunderland – Burnley | 0:0 (kon.) | | | West Ham – Leicester | 2:3 (kon.) |
Bournemouth – Swansea | 2:0 (kon.) |
Eibar – Espanyol | 1:1 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Real Madrid | 1:2 (kon.) | | | Alavés – Real Sociedad | 1:0 (kon.) |
Real Betis – Osasuna | 2:0 (kon.) |
Wolfsburg – Darmstadt | 1:0 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Hertha | 4:2 (kon.) | | | Augsburg – Freiburg | 1:1 (kon.) |
W. Brémy – RB Lipsko | 3:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Leverkusen | 1:0 (kon.) | | | Frankfurt – Hamburg | 0:0 (kon.) |
Turín – Inter | 2:2 (kon.) | | | AC Milán – Janov | 1:0 (kon.) |
Nantes – Nice | 1:1 (kon.) | | | Nancy – Lorient | 2:3 (kon.) | | | Bordeaux – Montpellier | 5:1 (kon.) |
Toulouse – Rennes | 0:0 (kon.) | | | Angers – Guingamp | 3:0 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 3:1 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 2:2 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) |
Vyšehrad – Benátky n/J | 2:1 (kon.) | | | Vltavín – Litoměřicko | 3:0 (kon.) | | | Benešov – Písek | 3:0 (kon.) |
Táborsko akademie – Hořovicko | 2:1 (kon.) | | | Dobrovice – Jirny | 2:2 (3:1 po pen.) | | | Domažlice – Tachov | 2:3 (kon.) |
Olomouc B – Třebíč | 4:2 (kon.) | | | Zlínsko – Petřkovice | 2:2 (kon.) | | | Hulín – HFK Olomouc | 1:0 (kon.) |
Vyškov – Slovácko B | 0:0 (kon.) | | | Hlučín – Zlín B | 2:1 (kon.) | | | Blansko – Mohelnice | 1:1 (kon.) |
Líšeň – Kroměříž | 1:3 (kon.) |
Olomouc – Teplice | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Č. Budějovice – Hr. Králové | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Brno | 4:2 (kon.) |
Hlučín – Sparta | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Zlín – Příbram | 1:2 (kon.) |
Slavia – Karviná | 2:0 (kon.) |
R. Sobota – Lipany | 2:1 (kon.) |
Groningen – Willem II | 1:1 (kon.) | | | Nijmegen – Utrecht | 0:3 (kon.) | | | Eindhoven – Arnhem | 1:0 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Heracles | 3:1 (kon.) |
Belenenses – Braga | 1:2 (kon.) | | | Moreirense – Tondela | 1:1 (kon.) | | | Sporting – Nacional | 2:0 (kon.) |
FC Ferreira – Benfica | 0:0 (kon.) |
Rapid – Mattersburg | 1:1 (kon.) | | | Admira – Sturm Graz | 1:0 (kon.) | | | Wolfsberger – St. Pölten | 1:0 (kon.) |
Ried – Rheindorf Altach | 2:0 (kon.) |
Tomsk – Perm | 1:0 (kon.) | | | Ural – Kazaň | 1:0 (kon.) | | | Lok. Moskva – Spartak | 1:1 (kon.) |
Piast Gliwice – Arka | 3:2 (kon.) | | | Zagłębie – Chorzów | 0:1 (kon.) | | | Pogoň – Jagiellonia | 0:0 (kon.) |
konec
NEC Nijmegen
0:3
(0:2)
FC Utrecht
84
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Gyrano Kerk, přichází Richairo Živković.
|
|
81
|
Střídání v týmu NEC Nijmegen: ze hřiště odchází Julian von Haacke, přichází Janio Bikel.
|
|
75
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Kevin Conboy, přichází Jeff Hardeveld.
|
|
64
|
Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Yassin Ayoub, přichází Sean Klaiber.
|
|
49
|
Střídání v týmu NEC Nijmegen: ze hřiště odchází Ali Messaoud, přichází Ferdi Kadioglu.
|
|
7
|
Střídání v týmu NEC Nijmegen: ze hřiště odchází Robin Buwalda, přichází Arnaut Groeneveld.
|
Branky:
28. Labyad, 37. Ayoub, 63. Haller
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 3:9.
Rozhodčí: Siemen Mulder
Diváci: 11680
Karty: 72. von Haacke (NIJ) – 33. Labyad (UTR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 3:9.
NEC Nijmegen:
Delle – Burnet, Golla, Dumić, Buwalda (7. Groeneveld), Heinloth – Breinburg (C), Messaoud (49. Kadioglu), von Haacke (81. Bikel) – Jornell Grot, Rayhi.
Náhradníci: van Duin, Smits – Awoniyi, Bikel, Groeneveld, Fomitschow, Kadioglu, Mayi, Sturing.
Trenér:
FC Utrecht: Jensen – Conboy (75. Hardeveld), W. Janssen, Leeuwin (C), Troupee – S. Amrabat – Ayoub (64. Klaiber), Brama, Labyad, Kerk (84. R. Živković) – Haller.
Náhradníci: Nijhuis, Meendering – Barazite, R. Živković, van der Maarel, D. Rosheuvel, Hardeveld, Klaiber.
Trenér:
Náhradníci: van Duin, Smits – Awoniyi, Bikel, Groeneveld, Fomitschow, Kadioglu, Mayi, Sturing.
Trenér:
FC Utrecht: Jensen – Conboy (75. Hardeveld), W. Janssen, Leeuwin (C), Troupee – S. Amrabat – Ayoub (64. Klaiber), Brama, Labyad, Kerk (84. R. Živković) – Haller.
Náhradníci: Nijhuis, Meendering – Barazite, R. Živković, van der Maarel, D. Rosheuvel, Hardeveld, Klaiber.
Trenér:
Rozhodčí: Siemen Mulder
Diváci: 11680
Ondřej Klos