Belenenses – Braga 1:2 (kon.) | Moreirense – Tondela 1:1 (kon.) | Sporting – Nacional 2:0 (kon.)
FC Ferreira – Benfica 0:0 (kon.)
CF OS Belenenses
1:2 (1:2)
SC Braga
Sobota 18.03.2017, 17:00 • Estádio do Restelo, Lisabon (kapacita: 25.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (18:58:05)

Druhý poločas byl pouze parodií na fotbal. Braze to ovšem stačilo a získává další tři body do tabulky. Ta zůstává nadále na čtvrtém místě, ale přibližuje se třetímu Sportingu. Belenenses zůstávají na desátém místě.

90+5

90+4
    Útočný faul Dioga, který prohlubuj zmar domácích.

90+3
    Hlavičko use v pokutovém území hostů prezentoval Fonte, ovšem jeho pokus jde jen těsně mimo.

90+2
    Nepřesná kombinace domácích končí u brankáře Marafony.

90+1
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Horta, přichází Goiano.

90
    Rozhodčí Godinho se rozhodl, že nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby.

88
    Držení míče: 54%-46%.

87
    Další z mnoha faulů v druhém poločase, který se s první půlí nedá vůbec srovnat.

86
    Braga kombinuje na útočné polovině a sbírá sekundy k vysněnému vítězství.

85
    Domácí to po zkratu střídajícího Nunese budou mít hodně těžké.

84
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Nunes (CF OS Belenenses).

83
    Žlutou kartu dostává Marafona (SC Braga).

81
    Domácí se nemohou dostat přes obranný val hostů, kteří pak následně zdržují hru.

80
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Rosa, přichází Viana.

79
    Domácí trenér si připravil poslední střídání v dnešním utkání.

78
    Silva takticky podržel míč u postranní čáry a následně si vykoledoval odpískání faulu.

Ondřej Klos

Branky: 22. Junior (pen.) – 2. Hanin (vla.), 19. Fonte

Karty:   61. Duarte (BLN), 72. Nunes (BLN) – 37. Cardoso (BRG), 83. Marafona (BRG)   84. Nunes (BLN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 14:6. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 24:19.
    CF OS Belenenses: Cristiano- Diogo, Silva, Coutinho, Hanin- Camara (59. Caiero), Gomes, Ahman-Persson, Rosa (80. Viana)- Ortuno (62. Nunes), Junior
    Náhradníci: Mendes- Caeiro, Edgar Ie, Nunes, Sousa, Viana, Yebda

SC Braga: Marafona- Carneiro, Rosic, Jorge, Djavan- Cardoso, Vukčevič- Cartabria (57. Stojlijkovič), Horta (90+1. Goiano), Santos (68. Silva), Fonte
    Náhradníci: Matheus- Gamboa, Goiano, Pinho, Silva, Stojiljkovič, Velazquez

Rozhodčí: Luís Godinho