Žilina – Ružomberok 3:1 (kon.) | Prešov – Michalovce 2:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:2 (1:1)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 18.03.2017, 17:00 • Futbalový štadion NTC Poprad • Niké liga • 24. kolo

V druhom polčase sme opäť sledovali vyrovnanú hru, v 71. minúte išli Michalovce do vedenia zásluhou Žofčáka. V 78. minúte sa však po rohovom kope podarilo Trebuňákovi vyrovnať na konečných 2:2!

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! (18:47:38)

90+2

90+2
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Mojmír Trebuňák, prichádza Matúš Štefančík.

90+1
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Martin Koscelník, prichádza Jozef-Šimon Turik.

90
    Nastavený čas: 2 minúty!

89
    Aj v závere zápasu sú oba tímy veľmi aktívne, čakáme aj na údaj o nastavenom čase, stav je stále vyrovnaný 2:2!

88
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Stanislav Danko, prichádza Filip Serečin.
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Lukáš Kubus, prichádza Emil Haladej.

87
    Žltú kartu dostáva Peter Leško (1. FC Tatran Prešov).

86
    Aktívnejší začínajú byť domáci, Zemplín však všetko bez problémov zvláda a Prešov do zakončenia nepúšťa.

85
    Po rýchlom útoku získal loptu Katona, ktorý z pravej strany posielal prízemnú prihrávku do pokutového územia Michaloviec, obrana hostí si však s touto situáciou poradila.

84
    Michalovce sa ubránili aj následnému rohovému kopu a Prešov sa sťahuje späť na svoju polovičku.

83
    Prešov získal po nedovolenom zákroku priamy kop, Leško napokon priamou strelou ohrozil bránu Michaloviec, Macej však vytiahol výborný zákrok a loptu vyrazil na rohový kop!

82
    Michalovce boli usadené na útočnej polovičke, avšak po chybnej prihrávke loptu strácajú a dopredu tak ide Prešov.

81
    Do rýchleho brejku sa dostávali futbalisti Prešova, Leško však nedokázal prejsť cez Griča a tak je útok domáceho tímu zastavený.

80
    Stav je približne 10 minút pred koncom zápasu vyrovnaný, určite nás tak ešte čaká zaujímavý zvyšok zápasu, v útočných akciách oba tímy pokračujú.

79
    Žltú kartu dostáva Dávid Leško (1. FC Tatran Prešov).

78
    Prešov dal gól!

Prešov vyrovnáva na 2:2! Tatran zahrával ďalší rohový kop, loptu od rohovej zástavky do pokutového územia poslal Leško, MOJMÍR TREBUŇÁK napokon využil svoje výborne postavenie a vydarenou strelou prekonal brankára Maceja!

77
    Po rohovom kope sa do zakončenia dostal Petko, tomu však strela vôbec nevyšla a lopta je už na kopačkách futbalistov Zemplína.

76
    Šimčák odvrátil na druhej strane rýchly útok Prešova a Tatran tak získava rohový kop.

Miroslav Revaj

Branky: 5. Kubus, 78. Trebuňák (Leško) – 22. Koscelník (Šimčák), 71. Žofčák (Dimitriadis)

Karty:   79. Leško (PRE), 87. Leško (PRE) – 50. Danko (MIC)

FC Tatran Prešov: Ferenc – Petko, Katona (C), Leško, Dzurík – Keresteš, Leško, Micherda, Trebuňák (90+2. Štefančík) – Kubus (88. Haladej), Hovančík (72. Mikluš).
    Náhradníci: Talian – Kačala, Straka, Haladej, Mikluš, Štefančík.

MFK Zemplín Michalovce: Macej – Šimčák, Grič, Žofčák (C), Sipľak – Danko (88. Serečin), Koscelník (90+1. Turik), Kavka, Qose – Kushta, Dimitriadis.
    Náhradníci: Kira – Kolesár, Leško, Turik, Sedlák, Serečin, Bellas.

Rozhodčí: Richard Sedlár – Juraj Lieskovský, Marek Galo – Pavol Šuniar