Mor. Budějovice – Klatovy 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 2:5 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 2:1 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.) | Vrchlabí – Kobra 2:4 (kon.) | Jablonec n/N – Tábor 6:5 (po pr.)
SHK Drtiči Hodonín
2:5 (0:0, 1:2, 1:3) Stav série: 1:3
VHK ROBE Vsetín
Sobota 18.03.2017, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Semifinále

S konstatováním, že Vsetín postupuje do finále 2. ligy se s vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (19:41:44)

Oba týmy se ještě zdraví, domácí hráči děkují fanoušům za přízeň a vsetínští hráči slaví postup s jejich příznivci, kteří je přijeli do Hodonína podpořit.

Ve třetí třetině se za Vsetín trefili Ještě Lukáš Finsterle, ihned sice snížil Jakub Kadlec, dvěma góly ale zajistil postup svému týmu René Kajaba. Vsetín tak postupuje do finále po semifinálové sérii, kterou ovládl 3:1 na zápasy.

59:23
    Jakub Hajný (HOD) si má ještě co říct s Dominikem Pokorným. Hajný je následně vykázán do šaten, obdržel totiž desetiminutový trest za nesportovní chování.

59:18
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Do prázdné brány se trefuje RENÉ KAJABA a zajišťuje tak vítězství Vsetína a jeho postup do finále! Asistence: Radim Kucharczyk.

59:00
    Matula před bránou netrefil skákavý puk, Vsetín vyhazuje a domácí musí začínat od své branky.

58:39
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Šurý čelil střele jednoho z hodonínských hráčů, ale ihned vytřepal puk z rukavice a pokračuje se ve hře. Vsetín následně vyváží kotouč z obranné třetiny.

58:15
    Hodonínu se píská postavení mimo hru.

57:50
    Vsetín se vymanil z tlaku soupeře a vyhazuje puk do středního pásma.

57:10
    Hodonín se odhodlal ke hře bez brankáře, Zdenko Kotvan zůstává na střídačce.

57:06
    Oddechový čas pro domácí.

56:49
    Luka se chopil puku ve středním pásmu a najel si sám až před Kotvana. Zkusil ho překonat rychlou střelou do horních pater branky, mířil ale příliš vysoko a bránu přestřelil.

55:52
    Na hranici kruhu dostal Vávral nabito od Kolaříka, střela letěla nad horní tyč.

55:00
    Vsetín přesilovou hru 5 na 3 možná až překombinoval, Kotvan nemusel vůbec zasahovat.

54:26
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vrána – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).

54:09
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Zúbek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Jurča – 2 min., hrubost).

52:57
    Vyloučení budou z týmu Hodonína Marek Haloda na 2 + 2 + 2 minuty za hrubost + 2 minuty za vysokou hůl a Petr Peš na 2 minuty za hrubost.
    Z týmu Vsetína René Kajaba na 2 minuty za hrubost a Vojtěch Šilhavý na 2 + 2 + 2 minuty za hrubost.

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 31. Haloda M. (Miklík, Matula), 41. Kadlec (Pokorný, Kužílek) – 35. Kolařík (Janáček, Vávra), 38. Finsterle (Zúbek), 41. Finsterle (Luka, Kucharczyk), 48. Kajaba (Čuřík), 60. Kajaba (Kucharczyk)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Haloda O.) – Haloda M., Polesný, Pokorný P. (A), Kužílek, Potechin, Loginovskij, Miklík, Weber – Jurča, Vaněk, Vrána – Kadlec, Peš (C). Matula – Hajný, Charvát, Kuba (A) – Černohous, Venclík, Hložánek

Trenéři: Stanislav Beťko, Jan Prčík

VHK ROBE Vsetín: Šurý (Hromada) – Jeník, Teper, Čech (A). Janáček, Ostrčil, Mojžíš (C), Hryciow – Pokorný D., Šilhavý, Vávra – Zúbek, Kolařík (A), Kajaba – Finsterle, Čuřík, Vítek – Daněk, Luka, Hořanský – Kucharczyk

Trenér: Jiří Dopita

Rozhodčí: Zbořil, Přikryl – Novotný, Axman