Jablonec – Jihlava | 5:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Brno | 0:0 (kon.) | | | Karviná – Plzeň | 2:3 (kon.) |
Bohemians 1905 – Dukla Praha | 1:2 (kon.) |
Žižkov – Varnsdorf | 1:0 (kon.) | | | Táborsko – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Middlesbrough – Manchester Utd. | 1:3 (kon.) | | | Tottenham – Southampton | 2:1 (kon.) | | | Manchester City – Liverpool | 1:1 (kon.) |
Leganés – Malaga | 0:0 (kon.) | | | Atlético – Sevilla | 3:1 (kon.) | | | Gijón – Granada | 3:1 (kon.) |
La Coruňa – Celta Vigo | 0:1 (kon.) | | | Barcelona – Valencia | 4:2 (kon.) |
Mohuč – Schalke | 0:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Bayern | 0:1 (kon.) |
Empoli – Neapol | 2:3 (kon.) | | | Bologna – Chievo | 4:1 (kon.) | | | Crotone – Fiorentina | 0:1 (kon.) |
Sampdoria – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 0:0 (kon.) | | | Atalanta BC – Pescara | 3:0 (kon.) |
Udinese – Palermo | 4:1 (kon.) | | | AS Řím – Sassuolo | 3:1 (kon.) |
Caen – Monaco | 0:3 (kon.) | | | Dijon – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) | | | PSG – Lyon | 2:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Trnava | 0:0 (kon.) | | | Trenčín – Senica | 1:1 (kon.) |
Slavia – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 4:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 2:1 (kon.) |
Štěchovice – Králův Dvůr | 2:0 (kon.) | | | Zápy – Chrudim | 2:1 (8:7 po pen.) |
Vel. Meziříčí – Uničov | 1:4 (kon.) |
Ostrava – Slovácko | 1:0 (kon.) |
Spiš. N. Ves – L. Mikuláš | 3:1 (kon.) | | | Haniska – FC Košice | 0:3 (kon.) | | | MFK Zvolen – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Poprad – Lok. Košice | 4:1 (kon.) | | | Trnava B – Pohronie | 0:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Sereď | 0:4 (kon.) |
Martin – Žilina B | 0:6 (kon.) | | | B. Bystrica – Skalica | 2:1 (kon.) | | | Šamorín – Svätý Jur | 4:0 (kon.) |
Heerenveen – Feyenoord | 1:2 (kon.) | | | GA Eagles – Zwolle | 1:3 (kon.) | | | Excelsior – Ajax | 1:1 (kon.) |
Alkmaar – Den Haag | 4:0 (kon.) |
Marítimo – Arouca | 3:1 (kon.) | | | Feirense – Chaves | 3:2 (kon.) | | | Porto – Setúbal | 1:1 (kon.) |
Guimarães – Rio Ave | 3:0 (kon.) |
Salzburg – Austria | 5:0 (kon.) |
Samara – Rostov | 0:0 (kon.) | | | Groznyj – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Ufa | 0:0 (kon.) |
Zenit – Arsenal Tula | 2:0 (kon.) |
Lech Poznaň – Górnik Ł. | 0:0 (kon.) | | | Korona – Cracovia | 3:0 (kon.) | | | Gdańsk – Legia | 1:2 (kon.) |
konec
SK Dynamo Č. Budějovice
4:3
(1:2)
AC Sparta Praha
80
|
Christian Frýdek (SPA) podrazil svého soupeře takových třicet metrů od branky Sparty a dostává žlutou kartu.
|
|
16
|
Jestli se nepletu tak hostující kapitán Tomáš Cabadaj si kryl balon, Michal Blažek (CEB) do něj zajel, takže Ondřej Pechanec vytáhl žlutou kartu pro hráče Dynama.
|
Branky:
29. Matějka (pen.), 51. Havel, 66. Vopat, 73. Frnoch – 20. Frýdek, 36. Konaté, 87. Frýdek
Rozhodčí: Pechanec – Urban, Arnošt
Diváci:
Karty: 16. Blažek (CEB) – 80. Frýdek (SPA)
Neproměněná penalta:
SK Dynamo Č. Budějovice:
Hajdušek – Jenne (88. Fišer), Havel, Tomášek (C), Matějka, Hála, Bálek, Vopat, Zachař, Frnoch, Blažek
Náhradníci: Rotbauer – Kadlec, Fišer, Kořínek, Krejčí
Trenér:
AC Sparta Praha: Vorel – Pavlík, Penc, Cabadaj (C), Sváta (75. Surmaj) – Vătăjelu, Palečko (46. Matoušek), Špaček, Frýdek Ch, Nový – Konaté
Náhradníci: Bačkovský – Surmaj, Balvín, Matoušek, Eichler, Hovorka, Wala
Trenér:
Náhradníci: Rotbauer – Kadlec, Fišer, Kořínek, Krejčí
Trenér:
AC Sparta Praha: Vorel – Pavlík, Penc, Cabadaj (C), Sváta (75. Surmaj) – Vătăjelu, Palečko (46. Matoušek), Špaček, Frýdek Ch, Nový – Konaté
Náhradníci: Bačkovský – Surmaj, Balvín, Matoušek, Eichler, Hovorka, Wala
Trenér:
Rozhodčí: Pechanec – Urban, Arnošt
Diváci:
Vít Muzikář