Jablonec – Jihlava | 5:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Brno | 0:0 (kon.) | | | Karviná – Plzeň | 2:3 (kon.) |
Bohemians 1905 – Dukla Praha | 1:2 (kon.) |
Žižkov – Varnsdorf | 1:0 (kon.) | | | Táborsko – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Middlesbrough – Manchester Utd. | 1:3 (kon.) | | | Tottenham – Southampton | 2:1 (kon.) | | | Manchester City – Liverpool | 1:1 (kon.) |
Leganés – Malaga | 0:0 (kon.) | | | Atlético – Sevilla | 3:1 (kon.) | | | Gijón – Granada | 3:1 (kon.) |
La Coruňa – Celta Vigo | 0:1 (kon.) | | | Barcelona – Valencia | 4:2 (kon.) |
Mohuč – Schalke | 0:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Bayern | 0:1 (kon.) |
Empoli – Neapol | 2:3 (kon.) | | | Bologna – Chievo | 4:1 (kon.) | | | Crotone – Fiorentina | 0:1 (kon.) |
Sampdoria – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 0:0 (kon.) | | | Atalanta BC – Pescara | 3:0 (kon.) |
Udinese – Palermo | 4:1 (kon.) | | | AS Řím – Sassuolo | 3:1 (kon.) |
Caen – Monaco | 0:3 (kon.) | | | Dijon – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) | | | PSG – Lyon | 2:1 (kon.) |
Dunajská Streda – Trnava | 0:0 (kon.) | | | Trenčín – Senica | 1:1 (kon.) |
Slavia – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sparta | 4:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 2:1 (kon.) |
Štěchovice – Králův Dvůr | 2:0 (kon.) | | | Zápy – Chrudim | 2:1 (8:7 po pen.) |
Vel. Meziříčí – Uničov | 1:4 (kon.) |
Ostrava – Slovácko | 1:0 (kon.) |
Spiš. N. Ves – L. Mikuláš | 3:1 (kon.) | | | Haniska – FC Košice | 0:3 (kon.) | | | MFK Zvolen – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Poprad – Lok. Košice | 4:1 (kon.) | | | Trnava B – Pohronie | 0:3 (kon.) | | | Slovan Bratislava U21 – Sereď | 0:4 (kon.) |
Martin – Žilina B | 0:6 (kon.) | | | B. Bystrica – Skalica | 2:1 (kon.) | | | Šamorín – Svätý Jur | 4:0 (kon.) |
Heerenveen – Feyenoord | 1:2 (kon.) | | | GA Eagles – Zwolle | 1:3 (kon.) | | | Excelsior – Ajax | 1:1 (kon.) |
Alkmaar – Den Haag | 4:0 (kon.) |
Marítimo – Arouca | 3:1 (kon.) | | | Feirense – Chaves | 3:2 (kon.) | | | Porto – Setúbal | 1:1 (kon.) |
Guimarães – Rio Ave | 3:0 (kon.) |
Salzburg – Austria | 5:0 (kon.) |
Samara – Rostov | 0:0 (kon.) | | | Groznyj – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – Ufa | 0:0 (kon.) |
Zenit – Arsenal Tula | 2:0 (kon.) |
Lech Poznaň – Górnik Ł. | 0:0 (kon.) | | | Korona – Cracovia | 3:0 (kon.) | | | Gdańsk – Legia | 1:2 (kon.) |
konec
FK Achmat Groznyj
0:1
(0:1)
CSKA Moskva
90+4
|
Vasilij Berezuckij (CSKA Moskva) inkasoval žlutou kartu za držení za dres.
|
|
88
|
Daler Kuzjajev (FK Těrek Groznyj) zajel do Wernblooma a až na samém konci zápasu se stal prvním napomenutým hráčem. Až doteď se tedy hrálo bez karetního potrestání.
|
Branky:
28. Ionov
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:20.
Rozhodčí: Ivanov – Berezněv, Usačev
Diváci:
Karty: 88. Kuzjajev (GRZ) – 90+4. V. Berezuckij (CSK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:20.
FK Achmat Groznyj:
Gorodov – Ucijev (C), Semjonov, Ángel, Mohammadi – Ozdojev (71. Mbengue), Gyömbér – Lebeděnko, Kuzjajev, B. Berisha (70. Rodolfo) – Balaj (71. Sadajev).
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Rodolfo, Plijev, Sadajev, Ch. Kadyrov, Grozav, Mbengue, Roshi, Mitrišev.
Trenér:
CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Vasin, V. Berezuckij, A. Berezuckij – Fernandes, Golovin, Wernbloom, Dzagojev, Z. Tošić (75. Ščennikov) – Ionov (66. Olanare), Vitinho (81. Čalov).
Náhradníci: Čepčugov, Pomazun – Ignaševič, G. Milanov, Nababkin, Čalov, Ščennikov, Žamaletdinov, Natcho, Gordjušenko, Olanare, Kučajev.
Trenér:
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Rodolfo, Plijev, Sadajev, Ch. Kadyrov, Grozav, Mbengue, Roshi, Mitrišev.
Trenér:
CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Vasin, V. Berezuckij, A. Berezuckij – Fernandes, Golovin, Wernbloom, Dzagojev, Z. Tošić (75. Ščennikov) – Ionov (66. Olanare), Vitinho (81. Čalov).
Náhradníci: Čepčugov, Pomazun – Ignaševič, G. Milanov, Nababkin, Čalov, Ščennikov, Žamaletdinov, Natcho, Gordjušenko, Olanare, Kučajev.
Trenér:
Rozhodčí: Ivanov – Berezněv, Usačev
Diváci:
Lukáš Jasoněk