Toronto – Chicago 1:2 (po pr.) | Tampa – Washington 3:5 (kon.) | Carolina – Nashville 4:2 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 2:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 3:4 (0:2 po s.n.) | Arizona – St. Louis 0:3 (kon.)
Edmonton – Vancouver 2:0 (kon.) | San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Florida 4:0 (kon.)
New Jersey – Columbus 1:4 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Nashville Predators
Neděle 19.03.2017, 00:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

58:11
    Victor Rask dostal po inkasování branky dvouminutový trest za sekání a Predators ještě mají šanci vyrovnat!

43:19
    Viktor Arvidsson dostal menší trest za podražené poté, co ve středním pásmu fauloval Brocka McGinna.

34:46
    Filip Forsberg dostal menší trest za hákování a Carolina si zahraje druhou přesilovou hru, která přijde na řadu po krátké reklamní přestávce. První domácí nevyužili.

14:46
    Yannick Weber dostal dvě minuty za nedovolené bránění a tentokrát si zahraje přesilovou hru krátké po reklamní přestávce domácí Carolina Hurricanes.

06:13
    Klas Dahlbeck dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Nashville má k dispozici po krátké reklamní přestávce přesilovou hru. Predators mohou vyrovnat.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. J. Staal (Slavin), 9. Skinner (Stempniak), 35. Skinner (Slavin, J. Staal), 60. E. Lindholm (Aho) – 26. Arvidsson (Ellis, Fiala), 59. Forsberg (Järnkrok, Ellis)

Carolina Hurricanes: Läck (C. Ward) – Slavin, Faulk (A), Hanifin, Pesce, Dahlbeck, R. Murphy – Aho, J. Staal (A), Teräväinen – Skinner, D. Ryan, Stempniak – B. McGinn, V. Rask (A), E. Lindholm – Nordström, P. Brown, Di Giuseppe. Hlavní trenér: Bill Peters.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Fisher (C), Parenteau – C. Wilson, Järnkrok, Neal (A) – McLeod, Sissons, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Ian Walsh, Steve Kozari. Čároví: Brian Mach, Pierre Racicot

Diváci: 10707