Marítimo – Arouca 3:1 (kon.) | Feirense – Chaves 3:2 (kon.) | Porto – Setúbal 1:1 (kon.)
Guimarães – Rio Ave 3:0 (kon.)
CD Feirense
3:2 (0:1)
GD Chaves
Neděle 19.03.2017, 17:00 • Estádio Marcolino de Castro • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

89
    Ze hřiště odchází Luis Machado, na poslední minuty se do zápasu podívá jeho jmenovec Aurelio. Fabinhu vystřídá Silva.

83
    Ze hřiště odchází dnes výborně hrající Tiago Silva, v posledních minutách ho na hřišti nahradí Fabinho.

67
    Dvě střídání v rychlém sledu: Bressan nahradí ve zbytku zápasu Patrao, stejně jako Balatinha vystřídá Davidson.