Marítimo – Arouca 3:1 (kon.) | Feirense – Chaves 3:2 (kon.) | Porto – Setúbal 1:1 (kon.)
Guimarães – Rio Ave 3:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
3:0 (0:0)
Rio Ave FC
Neděle 19.03.2017, 21:15 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães • Portugalská Primeira Liga • 26. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:17:26)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:20.

Je konec a na stadionu může propuknout tříbodová radost. Domácí tým ovládl druhý poločas a soupeři postupně nasázel tři branky. Ta první padla v 60. minutě, kdy se bombou pod břevno trefil Rafael Martins. O minutu později byl vyloučen hostující Héldon a přesilovku Vitória využila k dalším trefám. V 70. minutě se křížnou ranou prosadil Hernâni a v nastaveném čase dokončil střelecké dílo střídající David Texeira. Konečný výsledek zápasu je tak 3:0.

90+4

90+3
    Raphinha se chtěl také zapsat do střelecké listiny, jeho nepříliš prudkou střelu ale gólman Cássio zvládl pokrýt.

90+2
    A opět slyšíme oslavné chorály domácích fanoušků.
    90+1. David TEXEIRA - 3:0

90+1
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    Teď je už rozhodnuto definitivně. Po centru přiklepl Marega na DAVIDA TEXEIRU a ten byl sám před brankářem. Nezpanikařil a střelou k tyči upravil na 3:0.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Vitória Guimarães si kombinuje na vlastní polovině a u toho si vychutnává chorály fanoušků, kteří už oslavují.

88
    Domácí budou vhazovat, rozhodně ale nebudou nikam pospíchat.

87
    Nyní už musel Miguel ukázat, co umí, zkrotil tak přímý kop v podání Novaise.

86
    Nedostal se k němu ani Paciência, Miguel si ve svém vápně chystá rozehrávku.

85
    Vitória kontroluje zápas, prakticky svého soupeře nepouští před Miguela.

84
    Prudký centr z pravé strany pouze prolétl vápnem Rio Ave, Cássio jej pouze kontroloval pohledem.

83
    Je tu už zmíněné střídání, Rafaela Martinse nahradil David Texeira.

82
    Hostům se stále nedaří překonat obranný val Vitórie, je to bušení na bytelná vrata.

81
    Cássio v pracovním vytížení, u své bližší tyče chytal přízemní střelu.

80
    Roh hostů, Novaisův centr nepřinesl nic zvláštního, co by musel Miguela vystrašit.