Štěchovice – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Zápy – Chrudim 2:1 (8:7 po pen.)
TJ Štěchovice
2:0 (0:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 19.03.2017, 15:00 • Stadion TJ Štěchovice • Česká fotbalová liga • 19. kolo

Dovolte mi, abych Vás přivítal na zápase 19. kola FORTUNA ČFL mezi Štěchovicemi a Královo Dvorem. Dnešní utkání začíná v 15:00.

FK TJ Štěchovice:

Soukup – Švejda (K), Busta, Kučera, Maršálek – Mareš – Pavlík, Hřebeček, Jakobovský, Košata – Batka.

Náhradníci: Vašák – Cienciala, Maruš, Štědronský, Verner.

FK Králův Dvůr:

Krček – Bouček, Šilhavý, Soldát, Hell – Kraus, Eliáš, Balšánek (K), Ježík – Hájek, Šlapák.

Náhradníci: Vávra – Procházka, Zelenka, Kilián, Svoboda, Černý, Dochtor

Rozhodčí: Hocek (hl.) – Hurych, Šafránková..

1

3
    U balonu se zatím drží domácí hráči, hostující Šilhavý si musel dávat pozor na Batku.

6
    Ježdíkův volný přímý kop bez zakončení ze strany hostů.

9
    Hřebeček nerozvážně rozehrával do strany, tam se Pavlík ani nemusel rozeběhnout, jelikož přihrávka byla nepřesná. Na střelecký pokus stále čekáme.

11
    Po faulu na Mareše domácí rozehrávali přímý kop, ale exekutor Košata netrefuje bránu.

12
    Hájek se provinil proti pravidlům, nepřiměřeně atakoval Soukupa při chytání balonu ze vzduchu.

13
    Marešův faul na Ježdíka zatím bez žluté karty, domácí hráč dostává kárání.

14
    Balšánkův volný kop zakončil Šilhavý, slabý hlavičkový pokus zamířil mimo bráno.

16
    Rohový kop zakončoval Kraus, ale balon si musel přehodit na levou nohu a připravil se o lepší pozici, následně trefil obránce před sebou.

17
    Maršálkem atakovaný Šlapán slabou střelou Soukupa moc nevystrašil, domácí gólman chytá.

18
    Hosté se dopouštějí útočného faulu na Švejdu.

22
    Žlutou kartu dostává Maršálek (FK TJ Štěchovice).

23
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Kučera, přichází Verner.

24
    Je za námi polovina poločasu a ani jeden z gólmanů nemusel zasahovat při velké šanci. Domácí navíc přišli o zraněného Štěpána Kučeru!

25
    Ježdíkův centr do vápna byl přesný, ale uvnitř tohoto území nebyl ani jeden jeho spoluhráč.

27
    Žlutou kartu dostává Balšánek (FK Králův Dvůr).
    Žlutou kartu dostává Soldát (FK Králův Dvůr).

30
    Králův Dvůr hledá cestu k Soukupovi, naopak domácí hráči dnes hrají zatím bez útoku.

32
    Boučkův centr z pravé strany nezakončil Šlapák, před kterým zasáhl Soukup.

35
    Kraus se zjevil za obrannou řadou, vystřelit ale pro ofsajd nemohl.

37
    Hřebečkův volný kop vypadal ztracený, ale Košata stihl vystřelit. V rychlosti ale zvolil velmi nepřesné zakončení.

40
    Hlavičkový pokus Hájka zneškodnil Soukup na rohový kop, velmi důležitý zákrok!

41
    Eliáš po rohovém kopu zatáhl Mareše, ubránil velmi nadějnou akci domácích na půlící čáře.

44
    Točené zakončení Jakobovského, Krček zasahuje bez větších obtíží.

45

První poločas je ve Štěchovicích minulostí a sledujeme vyrovnané utkání. Jedinou větší šanci si připsali hosté, ve 40 minutě vyrazil hlavičkové zakončení Hájka domácí gólman Soukup. Druhý poločas odstartuje v cca 16:04.

46

48
    Ospale nám začíná i druhý poločas, v němž jsou aktivnější zatím spíše hosté.

49
    Žlutou kartu dostává Ježdík (FK Králův Dvůr).

52
    Před zakončujícím Vernerem dvakrát dobře zasáhl Soldát.

54
    Žlutou kartu dostává Šlapák (FK Králův Dvůr).

55
    Jakobovského zakončení vyráží Krček mimo bránu! Hostující gólman udržel svůj tým ve hře.

56
    Hřebečkův volný kop mířil na Maršálka, ten byl tísněn a nezakončil přesně.

57
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Procházka.

59
    Nešikovné zakončení Krause, místo střeli fauloval domácího kapitána Švejdu.

60
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Bouček, přichází Zelenka.

61
    Žlutou kartu dostává Pavlík (FK TJ Štěchovice).

64
    Po faulu na Bustu rozehrají domácí hráči penaltu!

64
    Štěchovice právě vstřelily branku!

JAKUB KOŠATA nedal Krčkovi šanci a posílá Štěchovice z penalty do vedení – 1:0!

67
    Dvojitá smůla hostí, břevno trefil Soldát i Šlapák z dorážky!

69
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Maruš.

70
    Žlutou kartu dostává Kraus (FK Králův Dvůr).

72
    Žlutou kartu dostává Mareš (FK TJ Štěchovice).

74

Doslova vybojovaný gól Štěchovic. MIROSLAV VERNER vybojoval ve vápně ztracený balon a s pomocí odrazu o Šilhavého se trefuje mezi tři tyče – 2:0!
    74. VERNER - 2:0

80
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Kilián.

82
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Hřebeček, přichází Štědronský.

83
    Hosté nevypadají vůbec jistě a nápor k vyrovnání zatím ani nezačal.

87
    Šlapákova střela vypadala nebezpečně, ale zamířil vedle tyče Soukupovi brány.

90
    Střela Vernera z otočky, Krček na svém místě.

90+1
    Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Batka, přichází Cienciala.

90+2

Dnešní utkání je u svého konce a tři body si připisují Štěchovice. Ve druhém poločase to bylo opět nerozhodné na šance. Štěchovice obě proměnily, nejprve se prosadil z penalty Košata, druhý gól pak přidal Verner. Hosté trefili dvě břevna. Pro dnešek je to ze Štěchovic vše, já se z Vámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (16:53:37)