Bohemians – Tatran 9:7 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:14 (kon.) | Bulldogs – Vítkovice 6:7 (po pr.)
Otrokovice – Chodov 1:4 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
2:14 (1:5, 0:4, 1:5) Stav série: 0:4
Předvýběr.CZ Florbal MB
Neděle 19.03.2017, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (19:00:46)

Je hotovo, Mladá Boleslav ve čtvrtém čtvrtfinálovém klání proti Ostravě naprosto dominovala a zvítězila přesvědčivě 14:2. Technologové si tak v nejkratším možném čase zajistili postup do semifinále.

58:34
    Minutu a půl před koncem hosté drží míček na polovině hřiště a už s předstihem mohou slavit postup do semifinále.

57:09
    Mladoboleslavští mají vše pod kontrolou a domácí tým prakticky ani nepouštějí k míčku.

54:43
    Filip Hromádka si k míčku pomohl faulem, Technologové tak budou mít čas a klid na rozehrávku.

53:09
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Svěřenci kouče Pazdery nekompromisně zasazují jeden tvrdý direkt za druhým, nyní si vylepšil osobní statistiky JOSEF PLUHAŘ. Asistence: Radek Gwuźdź.

52:39
    Hosté přidávají další trefu, postaral se o to reprezentant JIŘÍ CURNEY! Asistence: Jan Natov.

51:59
    Petr Trulík (BGR) navíc vyfasoval trest na pět minut a do konce utkání za hrubost.

51:59
    Trulík (BGR) to přehnal s hrubostí a vykoledoval si červenou kartu!

50:48
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Patrik Šimíček – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

47:03
    Dnešní utkání sleduje 185 diváků.

45:58
    Hosté se opět dostali až před Štěpána Laju, celou akci ale překombinovali, a ostravský brankář si tak může oddechnout.

44:54
    Mladoboleslavští rozjeli pohlednou kombinaci, kterou gólovou střelou zakončil JOSEF PLUHAŘ! Asistence: Tomáš Novák.

42:08
    Demolice Ostravy pokračuje, další trefu přidává JIŘÍ CURNEY! Asistence: Jan Natov.

41:54
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Dominik Eichner – 2 minuty, Držení).

40:37
    Odpověď ale na sebe nenechala dlouho čekat, TADEÁŠ CHROUST přidal už svůj druhý gól! Asistence: Jiří Bouška.

40:23
    Ostrava právě vstřelila branku!
    FILIP HRABAL se v samotném úvodu třetí třetiny postaral o kosmetickou úpravu skóre. Asistence: Jiří Šebesta.

40:01

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 5. Eichner, 41. Hrabal (Jiří Šebesta) – 2. Ta. Chroust (Novotný), 8. Curney (Natov), 14. Gruber (Fojta), 14. Ta. Chroust (Bína), 18. Ta. Chroust (Novotný), 24. Novák (Novotný), 32. To. Chroust (Gruber), 33. Novotný, 40. To. Chroust (Novotný), 41. Ta. Chroust (Bouška), 43. Curney (Natov), 45. Pluhař (Novák), 53. Curney (Natov), 54. Pluhař (Gwuźdź)

Karty: 1 52. Trulík (BGR)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Klobučník (14. Laja) – Kuczera, Lipový, Jiří Šebesta, Eichner, Klečka, Zbořil – Kubíček, Chvastek, Malajka – Trulík, Hromádka, Klimscha – Hrabal, Šimíček, Sládek – Macháček, Kezua, Smeták.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Bauer) – Novák, Kološ, Gwuźdź, Křenek, Jelínek, Krzyžanek – Bouška, Novotný, Ta. Chroust – To. Chroust, Bína, Bouška – Pluhař, Gruber, Curney – Krajcigr, Natov, Fojta.

Rozhodčí: Gavlas, Mikula