Spiš. N. Ves – L. Mikuláš 3:1 (kon.) | Haniska – FC Košice 0:3 (kon.) | MFK Zvolen – Bardejov 1:0 (kon.)
Poprad – Lok. Košice 4:1 (kon.) | Trnava B – Pohronie 0:3 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Sereď 0:4 (kon.)
Martin – Žilina B 0:6 (kon.) | B. Bystrica – Skalica 2:1 (kon.) | Šamorín – Svätý Jur 4:0 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
4:0 (1:0)
ŠK Svätý Jur
sk Neděle 19.03.2017, 15:30 • FC ŠTK 1914 Šamorín a.s. • MONACObet liga

76
    Šamorín dáva gól! Neskutočný gólový koncert FC ŠTK! Druhý gól v rozpätí troch minút, hostia už chcú koniec zápasu. Po štandardnej situácii sa presadil PETERSON SILVINO DA CRUZ!

73
    Šamorín dáva gól! Čo nebolo pred minútou, to bolo teraz. Striedajúci ĽUBOMÍR MEZOVSKÝ upravuje na 3:0, toto je koniec nádejám hosťom zo Svätého Jura.

60
    Šamorín dáva gól! LUCAS HENRIQUE DOS SANTOS sa presadil aj druhýkrát v tomto zápase a na konci úvodnej hodiny duelu vedie favorit už o dva góly.

29
    Šamorín dáva gól! Dočkali sme sa! Domáci dávajú gól v úvodnej polhodine. LUCAS HENRIQUE DOS SANTOS prekonáva Brzu a strieľa prvý gól dnešného zápasu.