Ostrava – Slovácko 1:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:0 (1:0)
1.FC Slovácko
Neděle 19.03.2017, 11:00 • Městský stadion Ostrava-Vítkovice • Celostátní liga staršího dorostu • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

FC Baník Ostrava: Murin – Kubík, Smékal, Blejchař, Lehnert (K), Buchta, Ptáček, Kaloč, Freit, Russmann, Fárek
    Náhradníci: Lapeš – Mooc, Dolba, Bolf, Kusyn, Tůma, Hejl

1.FC Slovácko: Trmal (K) – Miklík, Olšanský, Jamný, Chytil, Vrána, Šánek, Kubala, Krejčík, Leskovjan, Řihák
    Náhradníci: Horáček – Pavlíček, Vlček, Hani, Hrabina, Furmánek

Rozhodčí: Macrineanu – Richtár, Podhajský.

1

10
    Žlutou kartu dostává Blejchař (FC Baník Ostrava).

12
    Baník právě vstřelil branku!
    Ostravané se po deseti minutách ujímají vedení, do kterého je střelou z malého vápna poslal ONDŘEJ KUBÍK.

45

46

49
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Bolf.

63
    Žlutou kartu dostává Freit (FC Baník Ostrava).

64
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vrána, přichází Hrabina.

68
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Freit, přichází Mooc.

71
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Šánek, přichází Hani.

75
    Žlutou kartu dostává Řihák (1.FC Slovácko).

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Jamný, přichází Furmánek.

79
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Smékal, přichází Tůma.

85
    Žlutou kartu dostává Kaloč (FC Baník Ostrava).

87
    Žlutou kartu dostává Kubík (FC Baník Ostrava).

90

FC Baník Ostrava udolal 1.FC Slovácko tím nejtěsnějším možným rozdílem. Jediným úspěšným střelcem zápasu se ve 12. minutě stal Ondřej Kubík. (12:58:45)