Winnipeg – Minnesota 5:4 (kon.) | Chicago – Colorado 6:3 (kon.) | Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.)
Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Calgary – Los Angeles 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:1, 0:1, 0:0) Stav série: 3:2
Rytíři Kladno
Pondělí 20.03.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Play-off Chance ligy • Semifinále

57:53
    Velká možnost na srovnání od Dukly! Jiří Cetkovský odjíždí za nedovolený zákrok na trestnou lavici.

Na vyloučení: 9-7.

47:26
    Filip Seman bojoval u mantinelu ve vlastním obranném pásmu o puk, když sudí přerušují hru pro hákování jihlavského útočníka. Tomu se samozřejmě vyloučení příliš nelíbí.

Na vyloučení: 9-6.

33:20
    Vyloučení na obou stranách. Roman Přikryl a Petr Šidlík se vzájemně "posekali," takže oba dva putují na trestnou lavici za sekání. Na dvě minuty.

Na vyloučení: 8-6.

31:36
    Dlouhou přesilovku pět na tři budou mít nyní i hosté. A to přesně 70 vteřin. Jihlavští hráli v příliš mnoho hráčích a tento prohřešek si jde odsedět Filip Dundáček.

Na vyloučení: 7-5.

30:42
    Dvojnásobná přesilovka Dukly končí, navíc ven putuje i Aleš Jergl. Za chvíli se síly na ledě vyrovnají a početní výhodu bude mít za vysokou hůl Kladno.

Na vyloučení: 6-5.

29:20
    Miroslav Svoboda držel zcela jasně nahození v lapačce, když do něj zajel jako tank Roman Přikryl a je z toho minutu a 26 vteřin dlouhá jihlavská přesilovka pět na tři. Nesportovní chování pro kladenského útočníka.

Na vyloučení: 5-5.

28:46
    Zeman si na levém kruhu prostrčil hezkým manévrem puk pod nohami a oklamal tak Jana Kloze, který jde ven za podražení.

Na vyloučení: 5-4.

19:03
    Rozdělení trestů je následující. Z domácí strany dostává dvě minuty za krosček Václav Půža, kterého následuje za hrubost také kladenský útočník David Tůma. Zároveň jde ven na dvě minuty i Roman Přikryl, a to za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 5-3.

18:12
    Strnad zkoušel usměrnit puk před brankou na Svobodu. V tomu mu chtěl zabránit Josef Skořepa, který při snaze o vypíchnutí kotouče zvedl puk až příliš. Hokejka domácího útočníka nechtěně sjela na hlavu Jakuba Strnada, který má ve tváři krev, takže z toho jsou dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 4-1.

12:09
    Síly na ledě se srovnají. Prvním vyloučeným hráčem hostí je Petr Tenkrát, který v rohu za jihlavskou brankou podrazil soupeře.

Na vyloučení: 2-1.

11:24
    Druhé vyloučení na domácí straně. Jiří Říha míří na trestnou lavici poté, co se provinil na Joshi Grattonovi, kterého poslal na mantinel. Dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 2-0.

07:27
    První přesilová hra zápasu je na kladenské straně po tom, co Josef Skořepa dostává dvě minuty za podražení ve svém obranném pásmu.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 3. Danišovský (Diviš, Březina) – 10. D. Tůma (J. Drtina, J. Kloz), 33. Tenkrát (J. Drtina)

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Škarek) – Kajínek, J. Říha, Dundáček, Bilčík, Šidlík, Půža, Kaláb – F. Seman (A), J. Skořepa, Jiránek – Jergl, Hubáček, Důras (A) – Zeman, Anděl, Čachotský (C) – Danišovský, Diviš, Březina.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Hanuljak) – P. Hořava (A), J. Drtina, David Růžička, Repe, Kehar, Ptáček (A) – D. Tůma, Burger (C), J. Kloz – Redlich, R. Přikryl, J. Strnad – Pekr, Machač, Tenkrát – Cetkovský, Zikmund, Gratton – Kubík.

Rozhodčí: Bejček, Kopeček – Maštalíř, Svoboda