Toronto – Boston 4:2 (kon.) | Detroit – Buffalo 1:2 (kon.) | Nashville – Arizona 3:1 (kon.)
Dallas – San Jose 1:0 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 2:0 (kon.)
Nashville Predators
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Arizona Coyotes
Úterý 21.03.2017, 01:10 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To už je z mé strany vše. Přeji nerušený zbytek noci! (03:52:24)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 31:26 (4:5, 18:11, 9:10)
    Zblokované střely – 8:14
    Vyhraná vhazování – 36:16
    Trestné minuty – 9:7
    Hity – 10:17

Hokejisté Nashvillu poráží Arizonu 3:1 a upevňují si svou pozici v elitní osmičce tabulky Západní konference. Domácí o své výhře rozhodli zejména ve druhé části, v níž se ujali dvoubrankového vedení. Ve 47. minutě se navíc podruhé v utkání prosadil Ryan Ellis. Kojoti už stačili jen snížit, necelé čtyři minuty před koncem využil přesilovou hru Oliver Ekman-Larsson.

60:00
    V poslední sekundě ještě vypálil Alex Goligoski, ale Pekka Rinne mu gólovou radost nedopřál.

59:41
    Domácí dostali puk do středního pásma a myslím, že je rozhodnuto.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:22
    Brankář Pekka Rinne se mohl zapsat mezi střelce! Jeho vyhození zřejmě mířilo mezi tyče, ale ve středním pásmu kotouč zastavil Alex Goligoski.

58:06
    Hosté odvolali brankáře a Matt Irwin těsně minul jejich opuštěnou klec!

57:42
    Další zákrok Smithe. Zkoušel to Colin Wilson.

56:42
    James Neal prověřil hostujícího gólmana Smithe, který vyrazil jeho ránu.

56:05
    Arizona právě vstřelila branku!
    Hosté přesilovku rychle využívají a závěr utkání ještě může být zajímavý! Christian Dvorak našel od brankové čáry krásnou přihrávkou OLIVERA EKMANA-LARSSONA, proti jehož střele z pravého kruhu se Rinne nestihl dostatečně rychle přesunout – 3:1. Asistence: Christian Dvorak a Anthony Duclair.

55:52
    Hosté si zahrají přesilovku! Za držení hole je potrestán Ryan Ellis.

55:23
    Tohle mohl být klidně kuriózní vlastní gól. Subbanovi utekl puk z hokejky tak, že zamířil přímo na branku domácího týmu. Pekka Rinne ale byl pozorný a kotouč zastavil.

54:47
    Domácí zahráli na zakázané uvolnění.

54:36
    Nyní se puk ocitl někde v prostoru střídaček. Poslední komerční přestávka v utkání.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. Arvidsson, 37. Ellis (C. Smith, Josi), 47. Ellis (C. Smith, Fisher) – 57. Ekman-Larsson (Dvorak, Duclair)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi (A), P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Irwin – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Neal (A), Järnkrok, Fiala – C. Smith, Fisher (C), C. Wilson – Watson, Sissons, McLeod.
    Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Schenn, Ekman-Larsson (A), C. Murphy, Goligoski, Z. Michálek, Chychrun – Vrbata (A), Dvorak, Domi – Rieder, Martinook, Perlini – Duclair, Holland, J. McGinn – Pulkkinen, Jooris, Crouse.

Rozhodčí: O'Rourke, Nicholson – Shewchyk, Amell

Diváci: 17113