Rakousko – Skotsko 3:0 (kon.) | Maďarsko – Česko 1:2 (kon.)
Maďarsko
1:2 (0:2)
Česko
Středa 22.03.2017, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora, Uherské Hradiště • Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let • Skupina 6

Češi porazili Maďarsko 2:1. Ve druhém poločase byli lepší Maďaři, kteří dokázali snížit Csernikem a spálili velkou šanci na vyrovnání čtvrthodiny před koncem Birém. Češi už jednobrankový náskok na konci zápasu ubránili. Příštím soupeřem české reprezentace bude ve Zlíně Skotsko. (18:50:57)

90+3

90+3
    Daniel Souček jako poslední viděl žlutý kartónek z ruky sudího.

90+3
    Do zakončení se tlačil z levé strany Kamarás, ale byl v ofsajdu.

90+2
    Česká obrana má starosti s vysokými nakopávanými míči, zatím se jim je daří odvracet.

90+1
    Maďarské mužstvo začíná hrát vabank, v sedmi lidech se tlačí do šestnáctky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

88
    Před koncem zápasu Česká republika střídá. Autora první branky Ondřeje Lingra vyměnil Daniel Mareček.

87
    Češi se začínají více soustředit na obranu a chtějí ubránit jednobrankový náskok.

86
    Bence Szabó centroval do šestnáctky, tam vyskočil jeden z hráčů České republiky a hlavičkoval míč z vápna.

85
    Michal Sadílek viděl žlutou kartu.

84
    Třetí střídání Maďarska. Bence Gernényiho vystřídal György Kamarás.

82
    Ze standardní situace si Češi brankovou příležitost nevypracovali.

81
    Bálint Vogyicska viděl žlutou kartu po faulu na Sadílka.

79
    Centr z levé strany z kopačky Součka byl sražen na roh, po kterém hlavičkoval Chaluš nad branku.

77
    Ve druhém poločase jsou zatím Maďaři lepším mužstvem, dokázali snížit na rozdíl jedné branky a před chvílí mohli dokonce vyrovnat.

75
    Čvtrhodinky do konce zápasu a Maďaři zahrávali rohový kop, po kterém mohli vyrovnat. Bence Biró může být zatím smutný, protože spálil obrovskou šanci.

73
    Spolupráce Holika s Lingrem vyzněla naprázdnom jelikož první jmenovaný si moc předkopl míč, který skončil za brankovou čárou.